Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 48 godzin
Koszt wysyłki: od 20,00 zł
Numer katalogowy: 1EE2-2542F
Stan magazynowy:
Waga: 2,00 kg
Prosty w obsłudze owoskop służący do prześwietlania jaj przeznaczonych do inkubacji. Prześwietlarka do kontroli czy jaja wyznaczone do lęgów są zalężone zasilana jest z sieci 230V. Owoskop do prześwietlania jaj kurzych wyposażony został w żaróweczkę o mocy 15 W, która mocowana jest na standardowy gwint E14.
Owoskop do kontroli jaj lęgowych ma formę wygodnej w użyciu podstawki, dlatego hodowca nie musi przytrzymywać ani owoskopu ani jajka w czasie kontroli - znacznie usprawnia to sprawdzanie jaj. Prześwietlarka do jaj z otworem kontrolnym o średnicy ok. 38 mm dedykowana jest do testowania jaj kurzych, kaczych czy indyczych.
Dla uzyskania najlepszego obrazu rozwijającego się w jajku zarodka prześwietlenia jajek należy dokonać po 7-10 dniu inkubacji.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.