Złoto koloidalne - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Złoto koloidalne

Pies > Pielęgnacja
Preparat Au to nanokoloidalny roztwór bardzo małych klasterów - płytek złota zawieszonych w spektralnie czystej, zdemineralizowanej wodzie.

Ten produkt jest niedostępny.
68,00 zł
Dodaj
Preparat Au  to nanokoloidalny roztwór bardzo małych klasterów - płytek złota zawieszonych w spektralnie czystej, zdemineralizowanej wodzie.

Lecznicze właściwości złota znane były w już w Sumerze, starożytnym Egipcie, Persji, Arabii, Chinach i Indiach, np. w Chinach gotowano posiłki wraz ze złotą monetą w celu uzupełnienia złota w organizmie. Już wtedy uważano złoto za specyfik mający cudowne właściwości przywracania zdrowia i młodości. Metaloterapia znalazła zastosowanie w leczeniu chorób wenerycznych, raka mózgu i infekcji ran. Od XX wieku złoto koloidalne stosowane jest w leczeniu białaczek i niektórych nowotworów, ma korzystny wpływ na zrównoważenie rytmu serca oraz wspomaga krążenie krwi. Złoto stymuluje produkcję nowych naczyń w skórze oraz zwalcza wolne rodniki, odpowiedzialne za proces starzenia się skóry. Pełni rolę katalizatora w procesie powstawania wielu hormonów oraz enzymów. Złoto ma właściwości biostymulujące, przyspiesza migrację składników aktywnych.
Preparat Au EGP System® ma bardzo silne działanie dermatologiczne oraz wykazuje właściwości antybakteryjne, antywirusowe i antygrzybiczne, niszczy również pierwotniaki i roztocza.

Zastosowanie:
Działa kojąco i przeciwzapalnie,
Działa pielęgnacyjnie i regenerująco,
Wspomaga leczenie przewlekłych chorób alergicznych,
Pomocne przy leczeniu wysypki,
Ułatwia gojenie się ran i blizn oraz jest skuteczne w leczeniu oparzeń,
Zwalcza stany zapalne oczu,
Zmniejsza bóle mięśni i stawów,
Pomocne przy leczeniu stanów zapalnych wątroby,
Pomocne przy leczeniu infekcji narządów płciowych,
Pomocne przy leczeniu cukrzycy,
Pomocne przy leczeniu kataru,
Wzmacnia układ krwionośny,
Polecane jako dodatek do profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych,
Wspomaga naturalną obronność i żywotność organizmu.

Pojemność: 100 ml, Stężenie: 50 PPM

Wysyłka gratis przy zakupie akcesoriów, dodatków paszowych za kwotę + 300 zł ! Promocja nie dotyczy wysyłki pasz i koncentratów.Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści