Witaminy - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Witaminy

Pies > Witaminy
Preparat witaminowo-mineralny w płynie z biotyną i cynkiem. Regularne podawanie suplementu zapewnia idealną kondycję sierści wszystkich ras psów o długim włosie.
Dostępny natychmiast
11,00 zł
Dodaj
Citroenzymix stosuje w celu poprawy apetytu i procesów trawiennych.

Sposób stosowania: podawać od 2 do 5 ml na zwierzę, bezpośrednio doustnie przed posiłkiem lub w wodzie do picia, do trzech razy dziennie.
Dostępny natychmiast
16,00 zł
Dodaj
Mieszanka paszowa uzupełniająca-mineralna Biotiderm to preparat z biotyną dla mięsożernych zwierząt futerkowych oraz drobiu. Biotiderm stosuje się w żywieniu mięsożernych zwierząt futerkowych oraz psów i kotów. Zawarta w preparacie biotyna wpływa na poprawę gęstości włosów i ich sprężystość co jest szczególnie ważne w okresie formowania i dojrzewania okrywy włosowej. Wpływa również na poprawę upierzenia ptaków oraz wylęgowości piskląt. Niedobory biotyny mogą prowadzić do chorób skóry.
Dostępny natychmiast
18,50 zł
Dodaj
Multical zawiera witaminy, mikro- i makroelementy, niezbędne do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu psa. Dobrane są one w sposób optymalny pod względem proporcji i ilości. Zawarte składniki poprawiają kondycję, zapobiegają niedoborom mineralno-witaminowym.
Dostępny natychmiast
19,00 zł
Dodaj
Witaminowo-mineralny preparat dla szczeniąt i młodych psów.
Karma uzupełniająca mineralna.

Zawartość opakowania: 90 tabletek
Dostępny natychmiast
19,00 zł
Dodaj
Dolfos Beta Karoten & Biotyna Forte dla psa witaminy

DOLFOS CANIS BETA-KAROTEN BIOT.FORTE 90TABL. - Karma uzupełniająca mineralna dla psów
Zdrowa skóra i sierść
Dostępny natychmiast
20,00 zł
Dodaj
Preparat multiwitaminowy zalecany przy nadmiernym wypadaniu sierści, wzmacniający i nadający jej zdrowy wygląd. Ogranicza wypadanie włosów, niweluje łupież, wpływa korzystnie na połysk i gęstość sierści. Zawiera m.in. L-karnitynę, witaminy z grupy A, B, E i D.
Dostępny natychmiast
22,30 zł
Dodaj
Jest to w pełni naturalny preparat odżywczy bogaty w Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe (NNKT). Stanowi doskonałe źródło witamin A, D3 i E. Zwiększa odporność organizmu i zapobiega powstawaniu procesów zapalnych.

Opakowanie 250 ml

Dostępny natychmiast
22,50 zł
Dodaj
Dolvit Probiotic zawiera probiotyki i prebiotyki wspomagające prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego. Składniki preparatu przywracają naturalną florę jelitową.
Dostępny natychmiast
23,50 zł
Dodaj
ARTHROFOS 60 tabletek

ARTHROFOS- Prawidłowe funkcjonowanie stawów.
Tabletki dla psów z glukozaminą i chondroityną.
Karma uzupełniająca.
Dostępny natychmiast
30,00 zł
Dodaj
Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści