Siatka zgrzewana ocynkowana oczko 16 x 16 mm drut 1,2 mm 5 mb - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka zgrzewana ocynkowana oczko 16 x 16 mm drut 1,2 mm 5 mb

Królik > Siatki > Siatki zgrzewane
Mocna i solidna siatka zgrzewana, krata ocynkowana o kwadratowych oczkach 16mm. Siatka wykonana jest z drutu ocynkowanego o średnicy ø 1,2mm.

*Opakowanie: rolka 1m wysokości i 5 m długości
Dostępny natychmiast
135,00 zł
Dodaj
Wysokiej jakości krata zgrzewana w rolce 1 metr szerokości i 5 metrów  długości. Oferowana krata zgrzewana jest popularnie stosowana do budowy wolier dla papug i innych ptaków ozdobnych. Można jej także używać do tworzenia klatek dla zwierząt futerkowych. Ponadto siatki zgrzewane wykorzystuje się podczas stawiania barier osłonowych linii produkcyjnych, magazynów, a także w systemach wentylacyjnych i budownictwie.

 Parametry:
  • długość: 5 m
  • wysokość: 1 m
  • oczko: 16 x 16 mm
  • grubość drutu: 1,2 mm
  • materiał: drut stalowy ocynkowany
  • warstwa cynku: 80g/m ²

  Powyższa krata zgrzewana do budowy wolier jest całkowicie zabezpieczona przed korozją. Co ważne, również zgrzewy siatki są chronione, w efekcie czego krata zachowa estetyczny wygląd przed długi czas,  niezależnie od tego czy będzie stała wewnątrz czy na zewnątrz  pomieszczenia. Warto zaznaczyć, że siatka zgrzewana do budowy klatek  posiada zwartą konstrukcję, co jednocześnie nie utrudnia  formowania i dostosowywania kraty do własnych potrzeb.

 Oferowana siatka zgrzewana do budowy klatek posiada 1 metr wysokości  oraz 5 metrów długości. Klient zamawiając np. 3 sztuki, czyli 15 mb,  może na własne życzenie otrzymać tą długość w jednym odcinku. Maksymalny odcinek to 1 metr wysokości i 25 metrów długości.

Czas oczekiwania do 7 dni roboczych !Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści