Siatka zgrzewana ocynkowana oczko 13x13mm drut 1,0mm - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka zgrzewana ocynkowana oczko 13x13mm drut 1,0mm

Królik > Siatki > Siatki zgrzewane
Wzmocniona siatka zgrzewana o oczkach 13x13mm wykonana z grubszego drutu 1,0mm. Siatka wykonana jest w technologii podwójnej galwanizacji. Najpierw wykonana jest z drutu galwanizowanego następnie zgrzewana i na końcu całościowo cynkowana.

Opakowanie: 1 rolka 1m wysokości i 25m długości
Dostępny natychmiast
410,00 zł
Dodaj

Wzmocniona siatka zgrzewana o oczkach 13x13mm wykonana z grubszego  drutu  1,0mm. Siatka wykonana jest w technologii podwójnej galwanizacji.  Najpierw wykonana jest z drutu galwanizowanego następnie zgrzewana i na  końcu całościowo cynkowana. Taki proces technologiczny pozwala stworzyć  pełną ochronę antykorozyjną w każdym punkcie siatki, również na  zgrzewach drutów. Daje to pewność, że wytrzymałość korozyjną siatka  zachowa przez długi okres, nawet gdy będzie poddana niekorzystnym  czynnikom zewnętrznym.  

Siatka posiada mocną i zwartą strukturę. Druty ułożone są w niej  prostopadle względem siebie tworząc kwadratowe oczka. Powiększona  średnica drutu (do 1mm) daje jeszcze większą sztywność.

Zastosowanie
 Siatka bardzo często wykorzystywana jest w rolnictwie ogrodnictwie.  Często też znajduje zastosowanie na budowach, do zabezpieczania szybów  windowych. Siatkę można łatwo docinać, kształtować, łączyć. Pomimo  swojej bardzo dużej wytrzymałości, jest stosunkowo lekka.  

Parametry techniczne:
 • Oczko 13x13mm
 • Drut: 1mm
 • Zabezpieczenie antykorozyjne: siatka cynkowana po zgrzaniu
 • Siatka pakowana jest w rolki o wysokości 1m i długości 25m.
 •  

  Czas oczekiwania do 7 dni roboczych !  Promocje

  paszowy.pl
  Masz pytania ?
  505-103-005
  600-873-069
  Wróć do spisu treści