Siatka zgrzewana ocynkowana 13x25mm drut 1,2mm Rolka - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka zgrzewana ocynkowana 13x25mm drut 1,2mm Rolka

Królik > Siatki > Siatki zgrzewane
Wysokiej jakości siatka zgrzewana o prostokątnych oczkach 13x25mm wykonana z drutu o grubości 1,2mm. Oczka ułożone są wzdłużnie względem biegu rolki, tj. dłuższy bok oczka znajduje się równolegle do oku 25m siatki.

Opakowanie: rolka 1m wysokości i 25m długości
Dostępny natychmiast
460,00 zł
Dodaj
Wysokiej jakości siatka zgrzewana o prostokątnych oczkach 13x25mm  wykonana z drutu o grubości 1,2mm. Oczka ułożone są wzdłużnie względem  biegu rolki, tj. dłuższy bok oczka znajduje się równolegle do oku 25m  siatki.
Wykonana jest z drutu o dużej odporności korozyjnej uzyskanej w  trzystopniowym procesie produkcji. Po zgrzaniu, siatka jest całościowo  cynkowana  poprzez tzw. kąpiel w cynku o temp. do 460oC.  Wówczas na powierzchni cynkowanej tworzy się warstwa stopu żelaza z  cynkiem, na którym dodatkowo odkłada się warstwa czystego cynku.  Powstała w tym procesie powłoka antykorozyjna daje pewność, że siatka  wytrzyma przez długi okres nawet w trudnych warunkach.

Siatka ta dostępna jest w rolce 1m wysokości i 25m długości. Siatkę  można łatwo ciąć, przycinać, modelować giąć.  Dlatego też jest często  podstawowym budulcem  klatek dla zwierząt, szczególnie chętnie stosowana  do budowy boków klatek. Wykorzystywane też jest do budowy osłon maszyn w  liniach produkcyjnych, osłon wentylatorów, a także sprawdza się w  budownictwie.  


Parametry techniczne:
 • Oczko prostokątne 13x25mm
 • Drut: 1,2mm
 • Zabezpieczenie antykorozyjne: siatka cynkowana po zgrzaniu
 • Siatka pakowana jest w rolki o wysokości 1m i długości 25m.

 • Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 7 dni roboczych !






   
  Promocje

  paszowy.pl
  Masz pytania ?
  505-103-005
  600-873-069
  Wróć do spisu treści