Siatka zgrzewana 25x25mm drut 2mm - Rolka - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka zgrzewana 25x25mm drut 2mm - Rolka

Królik > Siatki > Siatki zgrzewane
Solidna i gruba krata zgrzewana o oczku 25mm i grubości drutu 2mm. Wykonana z drutu o ocynkowanego, zgrzana i następnie całościowo cynkowana poprzez tzw. kąpiel w cynku o temp. do 460oC.

Opakowanie: rolka 1m wysokości i 25m długości
Dostępny natychmiast
620,00 zł
Dodaj
Solidna i gruba krata zgrzewana o oczku 25mm i grubości drutu 2mm. Wykonana z drutu o ocynkowanego, zgrzana i następnie całościowo cynkowana  poprzez tzw. kąpiel w cynku o temp. do 460oC. Wówczas na powierzchni cynkowanej tworzy się warstwa stopu żelaza z cynkiem, na którym dodatkowo odkłada się warstwa czystego cynku. Powstała w tym procesie powłoka antykorozyjna daje pewność, że siatka wytrzyma przez długi okres nawet w trudnych warunkach.

Siatka ta dostępna jest w rolce 1m wysokości i 25m długości. Siatkę można łatwo ciąć, przycinać, modelować giąć.  Dlatego też jest często podstawowym budulcem  klatek dla zwierząt, głównie futerkowych takich jak: króliki, nutrie, norki. Wykorzystywane też jest do budowy osłon maszyn w liniach produkcyjnych, osłon wentylatorów, osłon szybów wind. Sprawdza także się w budownictwie.

Parametry techniczne:
 • Oczko 25x25mm
 • Drut: 2mm
 • Zabezpieczenie antykorozyjne: siatka cynkowana po zgrzaniu
 • Siatka pakowana jest w rolki o wysokości 1m i długości 25m.

 • Czas oczekiwania do 7 dni roboczych !

  Promocje

  paszowy.pl
  Masz pytania ?
  505-103-005
  600-873-069
  Wróć do spisu treści