Siatka zgrzewana 19x19x1,05 5 metrów - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka zgrzewana 19x19x1,05 5 metrów

Królik > Siatki > Siatki zgrzewane
Wytrzymała siatka zgrzewana typu PREMIUM, wykonana z ocynkowanej stali wysokiej jakości. Siatka o bardzo szerokim wachlarzu zastosowań. Może być wykorzystywana w rolnictwie, budownictwie czy hodowlach zwierząt do budowy ogrodzeń dla zwierząt jak psy, koty czy króliki.
Opakowanie: towar sprzedawany w rolkach -5 mb siatki
Dostępny natychmiast
85,00 zł
Dodaj
Wytrzymała siatka stalowa zgrzewana dodatkowo pokryta warstwą ochronną cynku. Typ PREMIUM oznacza, że do wykonania ogrodzenia wykorzystano materiały o znacznie wyższej jakości i trwałości niż w standardowych produktach.

Siatka do ogrodzeń wyprodukowana została zgodnie z najnowszymi standardami technologicznymi. W pierwszej kolejności dokonywane jest maszynowe zgrzewanie drutu. Jest on wykonany z wysokiej jakości stali wytrzymałej na mechaniczne uszkodzenia.
Zgrzewanie odbywa się w bardzo wysokiej temperaturze, bez używania lutów z toksycznymi związkami ołowiu czy kadmu. Tak przygotowana siatka dopiero pokrywana jest warstwą ochronną cynku. Dzięki temu cała powierzchnia siatki jest dokładnie chroniona przed warunkami atmosferycznymi i korozją przez co zachowuje ona swój estetyczny wygląd nawet po wielu latach użytkowania.

Siatki ogrodzeniowe zgrzewane są proste w obróbce i montażu, mogą być łączone z różnymi rodzajami materiałów jak drewno, tworzywo czy metalowe profile. Siatki te są bardzo często wykorzystywane do budowy klatek dla drobiu czy różnego rodzaju pułapek na kuny lub pułapek na myszy i szczury. Oprócz tego siatki zgrzewane są powszechnie stosowane w wielu działach rolnictwa, budownictwa czy przemysłu. Mają zastosowanie w takich dziedzinach jak:
 • budowa ogrodzeń, zagród czy bram,
 • dzielenie przestrzeni, budowy przejść czy balustrad
 • do wzmacniania czy zbrojenia konstrukcji w budownictwie
 • do budowy osłon na okna, maszyny czy zabezpieczania różnych elementów
 • w rolnictwie od osłaniania drzew, krzewów, zabezpieczania upraw.

  Siatki tego typu szczególnie polecane są do budowy ogrodzeń, bram lub do przygotowywania zagród czy wolier dla zwierząt. Ze względu na swoją wysoką jakość wykonania z powodzeniem będą służyć przez wiele lat.

  Siatka ogrodzeniowa zgrzewana wykonana jest z drutu o średnicy 1,05mm i szerokości oczek 19x19mm. Siatka sprzedawana jest w rolkach o szerokości arkusza 1m i długości 5mb.

  Przy zamówieniu np. 2 arkuszy istnieje możliwość dostarczenia siatki  - na życzenie klienta - w jednym 10m odcinku. Identycznie można zamówić arkusze o długości 15, 20 lub 25mb powyższej siatki zgrzewanej.

 • Czas oczekiwania do 7 dni roboczych !  Promocje

  paszowy.pl
  Masz pytania ?
  505-103-005
  600-873-069
  Wróć do spisu treści