Siatka zgrzewana, 19x19mm drut 1,45mm - Rolka - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka zgrzewana, 19x19mm drut 1,45mm - Rolka

Królik > Siatki > Siatki zgrzewane
Najwyższej jakości siatka zgrzewana ocynkowana o oczku 19x19mm przeznaczona głównie do profesjonalnych wykonawców klatek dla królików, szynszyli , gryzoni i innych zwierząt.

Opakowanie: rolka 1m wysokości i 25m długości
Dostępny natychmiast
600,00 zł
Dodaj
Najwyższej jakości siatka zgrzewana ocynkowana o oczku 19x19mm przeznaczona głównie do profesjonalnych wykonawców klatek dla królików, szynszyli , gryzoni i innych zwierząt. Wykonana z grubego drutu o poprawionych parametrach i dużej odporności korozyjnej stawia tę siatkę na pierwszym miejscu wśród najchętniej stosowanych przez profesjonalnych konstruktorów klatek dla zwierząt.

Siatka PREMIUM charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Szerokość oczek ma minimalną tolerancję odchyłki wymiaru, dzięki czemu siatka jest praktycznie idealnie prosta i przypasowuje się oczko do oczka w każdym odcinku. Ma to szczególne znaczenie przy budowie baterii klatkowych.

Oferowana tutaj siatka zgrzewana, to inaczej krata ocynkowana o kwadratowych oczkach 19mm. Wykonana jest ona z drutu o średnicy ø 1,45mm. Po zgrzaniu, siatka jest całościowo cynkowana  poprzez tzw. kąpiel w cynku o temp. do 460oC. Wówczas na powierzchni cynkowanej tworzy się warstwa stopu żelaza z cynkiem, na którym dodatkowo odkłada się warstwa czystego cynku. Powstała w tym procesie powłoka antykorozyjna daje pewność, że siatka wytrzyma przez długi okres nawet w trudnych warunkach.

Siatka ta dostępna jest w rolce 1m wysokości i 25m długości. Siatkę można łatwo ciąć, przycinać, modelować giąć.  Dlatego też jest często podstawowym budulcem  klatek dla zwierząt. Wykorzystywane też jest do budowy osłon maszyn w liniach produkcyjnych, osłon wentylatorów, a także sprawdza się w budownictwie.

Parametry techniczne:
  • Oczko 19x19mm
  • Drut: 1,45mm
  • Zabezpieczenie antykorozyjne: siatka cynkowana po zgrzaniu
  • Siatka pakowana jest w rolki o wysokości 1m i długości 25m.

Czas oczekiwania do 7 dni roboczych !

Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści