Siatka zgrzewana, 19x19mm drut 1,45mm - 5 mb - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka zgrzewana, 19x19mm drut 1,45mm - 5 mb

Królik > Siatki > Siatki zgrzewane
Krata zgrzewana najwyższej jakości. Siatka zgrzewana Premium charakteryzuje niezwykła precyzja wykonania oraz świetna wytrzymałość. Krata posiada oczko 19 x 19 mm, przez co jest często wybierana przez profesjonalnych hodowców do budowy klatek.
Opakowanie: rolka 1 x 5 m
Dostępny natychmiast
170,00 zł
Dodaj
Krata zgrzewana najwyższej jakości. Siatka zgrzewana Premium charakteryzuje niezwykła precyzja wykonania oraz świetna wytrzymałość. Krata posiada oczko 19 x 19 mm, przez co jest często wybierana przez profesjonalnych hodowców do budowy klatek dla szynszyli, królików oraz innych gryzoni i małych zwierząt. Siatka zgrzewana dostępna jest w niewielkiej rolce 1 m x 5 m długości.

Oferowana krata zgrzewana do budowy klatek zbudowana jest z grubego drutu o średnicy 1,45 mm. Maksymalna ochrona przez korozją jest zapewniona dzięki procesowi produkcji. Po procesie zgrzania, całość poddana jest ocynkowaniu w wysokiej temperaturze 460oC.

Wśród pozostałych zastosowań siatki zgrzewanej Premium możemy zaliczyć tworzenie różnorodnych osłon np. maszyn na liniach produkcyjnych, wentylatorów, budownictwie i ogrodnictwie. Co ważne, siatkę można bez problemu ciąć, aby tym samym dopasować ją do własnych potrzeb.

Oferowana krata zgrzewana do budowy wolier posiada 1 metr wysokości oraz 5 metrów długości. Klient zamawiając np. 3 sztuki, czyli 15 mb, może na własne życzenie otrzymać tą długość w jednym odcinku. Maksymalny odcinek to 1 metr wysokości i 25 metrów długości (5 sztuk).

Parametry techniczne:
 • Oczko 19 x 19mm
 • Drut: 1,45 mm
 • Zabezpieczenie antykorozyjne: siatka cynkowana po zgrzaniu
 • Siatka pakowana jest w rolki o wysokości 1 m i długości 5 m.

 • Czas oczekiwania do 7 dni roboczych !

  Promocje

  paszowy.pl
  Masz pytania ?
  505-103-005
  600-873-069
  Wróć do spisu treści