Siatka z oczkiem sześciokątnym 16 mm ocynkowana - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka z oczkiem sześciokątnym 16 mm ocynkowana

Królik > Siatki > Siatki z oczkiem sześciokątnym
Siatki ocynkowana z oczkiem sześciokątnym znajdują szerokie zastosowanie przy budowie klatek dla zwierząt, wolier dla ptaków egzotycznych. Często też stosowane są w ogrodach do wydzielania rabatek kwiatowych i klombów. Siatki takie często służą również do zabezpieczania ostrych skarp przed osuwaniem się kamieni lub brzegów rzek i potoków przed rozmywaniem przez wodę. Nie rzadko stosowana jest w budownictwie i rolnictwie. Doskonale nadaje się do budowy suszarni ziół.

Oferowana siatka posiada oczka sześciokątne o wielkości ~16mm. Siatka sprzedawana jest w rolkach 1m wysokości i 50m długości.
Dostępny natychmiast
360,00 zł
Dodaj
Siatka sześciokątna (z oczkami w "plaster miodu"), wielkość oczka 16mm,  wykonana z drutu ocynkowanego o grubości 0,8mm całościowo ocynkowana.  Proces cynkowania całej, splecionej już siatki odbywa się w specjlanych  warunkach poprzez tzw. kąpiel w cynku o temperaturze dochodzącej do 460oC.  Wówczas w wyniku dyfuzji tworzy się na powierzchni cynkowanego metalu  warstwa stopu żelaza z cynkiem, na którym dodatkowo odkłada się warstwa  czystego cynku. Miejsca splotu drutu w siatce ponadto zalewają się  czystym cynkiem. Daje to w efekcie podwójne zabezpieczenie antykorozyjne  na całej powierzchni drutu w siatce.  
Zastosowanie takiej technologii produkcji daje pewność, że wytwarzana  siatka jest mocna i wytrzymała na szkodliwe czynniki zewnętrzne (również  atmosferyczne).  

Siatki ocynkowana z oczkiem sześciokątnym znajdują szerokie zastosowanie  przy budowie klatek dla zwierząt, wolier dla ptaków egzotycznych.  Często też stosowane są w ogrodach do wydzielania rabatek kwiatowych i  klombów. Siatki takie często służą również do zabezpieczania ostrych  skarp przed osuwaniem się kamieni lub brzegów rzek i potoków przed  rozmywaniem przez wodę. Nie rzadko stosowana jest w budownictwie i  rolnictwie. Doskonale nadaje się do budowy suszarni ziół.  

Oferowana siatka posiada oczka sześciokątne o wielkości ~16mm.  Siatka sprzedawana jest w rolkach 1m wysokości i 50m długości.  Siatka  posiada wykończone (na równo) brzegi, dzięki czemu nie rozplata się, a  także daje się łatwo łączyć w szersze kawałki. W tym celu wystarczy  spleść ze sobą dwa odcinki siatki cienkim drutem (o grubości ø1,2mm)  przekładając drut oczko do oczka.

Podstawowe parametry:

  • Kolory: ocynk
  • Materiał: siatka wykonana z drutu ocynkowanego i całościowo cynkowana
  • Opakowanie: 1 rolka 1m wysokości i 50m długości
  • Rozmiar: rozmiar oczka 16mm, grubość drutu 0,8mm

Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 5 dni roboczych !
Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści