Siatka wygradzająca oczko 9 x 9 mm - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka wygradzająca oczko 9 x 9 mm

Królik > Siatki > Siatki plastikowe
Oferowana siatka posiada cały szereg zastosowań. Jest często używana podczas budowy autostrad - przy przejściach dla zwierząt czy w ogrodzeniach ogrodowych. Można ją wykorzystać również jako dodatkową zasłonę do bram, krat, a nawet balkonów - w sytuacjach, gdy chcemy chronić małe zwierzęta domowe przed wypadnięciem.

Opakowanie: Rolka 30 mb
Dostępny natychmiast
400,00 zł
Dodaj
Oferowana siatka posiada cały szereg zastosowań. Jest często  używana podczas budowy autostrad - przy przejściach dla zwierząt czy w  ogrodzeniach ogrodowych. Można ją wykorzystać również jako dodatkową  zasłonę do bram, krat, a nawet balkonów - w sytuacjach, gdy chcemy  chronić małe zwierzęta domowe przed wypadnięciem.
 
Do wyprodukowania siatki użyto wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest ona bardzo wytrzymała i odporna  na zróżnicowane warunki atmosferyczne, w tym na promieniowanie UV.  Dodatkowo, siatka jest nieczuła na działanie środków chemicznych, co  odgrywa ważną rolę podczas grodzenia grządek warzywnych lub ogrodów  przed drobnymi gryzoniami lub płazami.
 
Siatka sprzedawana jest na rolce, która zawiera 30 m siatki o  wysokości 1m. Należy zaznaczyć, że siatkę łatwo się naciąga, jest ona  wystarczająco elastyczna, zachowując przy tym odpowiednią sztywność. Dodatkowo, dolne i górne krawędzie posiadają wykończenia,  w skutek czego, siatka zyskuje na wytrzymałości. Całość po założeniu  wygląda bardzo estetycznie i dość łatwo asymiluje się z tłem.

Podstawowe parametry:

Kolory: Zielony
Materiał: wytrzymałe tworzywo sztuczne
Opakowanie: Rolka 30 mb
Rozmiar: 1 x 30 mb
Oczko: 9 x 9 mm

Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 5 dni roboczychPromocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści