Siatka wygradzająca oczko 5 x 5 mm - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka wygradzająca oczko 5 x 5 mm

Królik > Siatki > Siatki plastikowe
Niniejsza siatka znajduje wielorakie zastosowanie, jednakże przeważnie wykorzystywana jest jako dodatkowa osłona zabezpieczająca bramy czy klatki, w celu uniemożliwienia małym zwierzętom wydostanie się poza obręb krat (m. in. płazom). Często stosowana jako siatka rabatowa do zabezpieczenia krzewów i drzewek przed zwierzętami. Z powodzeniem może być także użyta na balkonach, by uchronić przed wypadaniem drobnych przedmiotów.

Opakowanie: Szpula 50 mb
Dostępny natychmiast
640,00 zł
Dodaj
Niniejsza siatka znajduje wielorakie zastosowanie, jednakże przeważnie wykorzystywana jest jako dodatkowa osłona zabezpieczająca  bramy czy klatki, w celu uniemożliwienia małym zwierzętom wydostanie  się poza obręb krat (m. in. płazom). Często stosowana jako siatka rabatowa  do zabezpieczenia krzewów i drzewek przed zwierzętami. Z powodzeniem  może być także użyta na balkonach, by uchronić przed wypadaniem drobnych  przedmiotów.

Wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego jest bardzo  elastyczna i lekka, dzięki czemu jej zamontowanie nie sprawia problemu.  Po instalacji całość jest odpowiednio napięta i stabilnie się utrzymuje.  Przy montażu siatki niezbędne są podstawowe narzędzia. Siatka  wyprodukowana została w kolorze zielonym, dzięki czemu łatwo adaptuje się z otoczeniem.

Solidne połączenia między oczkami sprawiają, że siatka jest  niezwykle trwała, co sprawia, że korzystać z niej będzie można przez  wiele lat. Dodatkowo wykorzystany przy produkcji najwyższej jakości  materiał jest odporny na promieniowanie UV oraz czynniki chemiczne. Sprawdzi się nawet podczas niekorzystnych warunków pogodowych.

Cena dotyczy 50 mb siatki o wysokości 1 m.

Podstawowe parametry:

Kolory: Zielony
Materiał: Polietylen HD, Gramatura - 300 g/m2, Wytrzymałość na rozciąganie: 1,3 kN/m
Opakowanie: Szpula 50 mb
Rozmiar: 1 x 50 m
Oczko: 5 x 5 mm

Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 5 dni roboczychPromocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści