Siatka trawnikowa przeciw kretom ULTRA STRONG 2 m x 100 m - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka trawnikowa przeciw kretom ULTRA STRONG 2 m x 100 m

Królik > Siatki > Siatki przeciw kretom
Kret należy do grona zwierząt szczególnie niepożądanych przez właścicieli ogrodów i znajdujących się tam pięknych trawników. Zwierzę to może błyskawicznie zniszczyć efekty naszej pracy, dlatego ważne jest zapewnienie skutecznej bariery, która mu to uniemożliwi. Tego rodzaju siatki są często wykorzystywane przy budowie boisk piłkarskich oraz innych terenów zielonych.

Cena dotyczy 100 m siatki o szerokości 2 m.
Dostępny natychmiast
380,00 zł
Dodaj
Kret jest wbrew pozorom bardzo energicznym zwierzęciem. Nieliczni zdają sobie sprawę, że  w ciągu godziny jest on w stanie przekopać tunel o długości 20 m. Dlatego też, tak ważne jest zabezpieczenie naszego trawnika, szczególnie jeśli wkładamy dużo czasu w jego pielęgnację. Oferowana siatka przeciw kretom stanowi doskonałe rozwiązanie, które będzie skuteczne przez wiele pokoleń.

Do wyprodukowania siatki użyto wytrzymałego tworzywa sztucznego o wysokiej gramaturze. Jest ona całkowicie odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne takie jak niska i wysoka temperatura, wilgoć czy promienie UV. Dzięki mocnym splotom stanowi skuteczną barierę dla kretów i nornic.

Co do kwestii montażowych, to siatka powinna zostać ułożona na głębokości 9 - 12 cm. Należy również wspomnieć, że korzenie trawy bezproblemowo przenikają przez oczko siatki (15 x 15 mm), a całość murawy doskonale stabilizuje się na takim podłożu. Powyższy produkt jest często używany przy budowie murawy na boiskach piłkarskich oraz innych terenów zielonych.

Podstawowe parametry:
  • Kolory: czarny
  • Materiał: wytrzymałe tworzywo sztuczne
  • Opakowanie: szpula 2 m x 100 m
  • Rozmiar: dł. 100 m. x  szer 2 m.


Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 5 dni roboczych !

Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści