Siatka tkana ocynk oczko 4 x 4 mm drut 1 mm 5 mb - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka tkana ocynk oczko 4 x 4 mm drut 1 mm 5 mb

Królik > Siatki > Siatki tkane i plecione
Wysokiej jakości siatka pleciona w niewielkiej rolce 1 x 5 mb. Siatka tkana znajduje szerokie zastosowanie w rolnictwie, przetwórstwie, przemyśle i budownictwie. Jest ona często wykorzystywana jako sito, osłona, przesiewacz, pojemnik magazynowy lub konstrukcja wzmacniająca.

Dostępny natychmiast
220,00 zł
Dodaj
Wytrzymała siatka tkana o uniwersalnym zastosowaniu. Siatki plecione o niewielkim oczku są popularnie używane w różnego rodzaju sortowniach i młockarniach, czyli de facto miejscach, gdzie przesiewane są elementy drobnych rozmiarów. Często wykorzystuje się je jako osłony w systemach wentylacyjnych lub liniach produkcyjnych oraz jako wzmocnienia w budownictwie.

 Prezentowane sito tkane posiada kwadratowe oczko o wymiarze 4 x 4 mm. Siatka pleciona zbudowana jest z drutu stalowego o średnicy fi 1 mm, dzięki czemu zachowuje ona należytą sztywność, będąc stosunkowo lekką i plastyczną. Warstwa ocynku, która pokrywa całą siatkę, stanowi skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne. Siatka posiada gładki splot i jest odporna na uszkodzenia natury mechanicznej.

 Powyższe sito tkane dostępne jest w rolce 1 metr wysokości i 5 metrów długości. W naszej ofercie można również znaleźć identyczną siatkę plecioną w niewielkim odcinku liczącym 5 mb.

Podstawowe parametry:
 
  • Kolory: ocynk
  • Materiał: drut stalowy ocynkowany
  • Opakowanie: rolka 1 x 5 m
  • Rozmiar: Wysokość: 1 metr
  • Długość: 5 metrów
  • Oczko: 4  x 4 mm
  • Drut: fi 1 mm

Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 5 dni roboczych !


Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści