Siatka plastikowa przeciw kretom STRONG 2 x 200 m - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka plastikowa przeciw kretom STRONG 2 x 200 m

Królik > Siatki > Siatki przeciw kretom
Solidna siatka służąca do ochrony trawników przed działaniem kretów, nornic czy karczowników o szerokości 2 m i długości 200 m. Stosowanie siatki trawnikowej przeciw kretom i nornicom stanowi najskuteczniejszy sposób ochrony ogrodów i innych terenów zielonych przed niszczycielskim działaniem tychże szkodników.
Dostępny natychmiast
620,00 zł
Dodaj
Solidna siatka służąca do ochrony trawników przed działaniem kretów, nornic czy karczowników o szerokości 2 m i długości 200 m. Stosowanie siatki trawnikowej przeciw kretom i nornicom stanowi najskuteczniejszy sposób ochrony ogrodów i innych terenów zielonych przed niszczycielskim działaniem tychże szkodników. Siatkę przeciwko kretom układa się poziomo i przysypuje ziemią, tak by docelowo znajdowała się na głębokości ok 10 cm w glebie. Czynność tę należy wykonać przed zasianiem trawnika. Dodatkowo dla wzmocnienia i ułatwienia rozłożenia siatki na krety przy montażu można wykorzystać specjalne kołki mocujące.

Jedna rolka siatki na krety pozwoli na ochronę 400 m2 powierzchni. Podczas układania nie wolno zapomnieć,iż siatka powinna być mieć zakładkę - około 5-10 cm. Drobne oczko siatki trawnikowej o wymiarze 15 x 22 mm nie tylko skutecznie chroni przed przedostaniem się kretów, ale równocześnie nie ogranicza możliwości ukorzenia się roślin. Siatka do ochrony trawnika przed kretami wykonana została z odpornego na UV, przymarzanie oraz wilgotność tworzywa sztucznego o gramaturze 35 g/m2.

Podstawowe parametry:
  • Dodatkowe informacje: gramatura 35g/m2
  • Kolory: czarny
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Opakowanie: 1 sztuka
  • Rozmiar: rolka 2 x 200 m (400 m2)
  • oczko: 15 x 22 mm

Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 5 dni roboczych !Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści