Siatka ochronno - ostrzegawcza oczko 95 x 40 - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka ochronno - ostrzegawcza oczko 95 x 40

Królik > Siatki > Siatki plastikowe
Profesjonalna siatka ochronna o szerokiej gamie zastosowań. Oferowana siatka ostrzegawcza wykonana została z polimeru typu HDPE w kolorze jaskrawo pomarańczowym - dobrze widocznym nawet z dużej odległości. Siatka ochronna doskonale nadaje się do zabezpieczania terenu budowy, ogradzania obszaru działek, wyznaczania miejsc niebezpiecznych.

Opakowanie:bRolka 50m, zabezpieczona folią
Dostępny natychmiast
365,00 zł
Dodaj
Profesjonalna siatka ochronna o szerokiej gamie zastosowań. Oferowana siatka ostrzegawcza wykonana została z polimeru typu HDPE w kolorze jaskrawo pomarańczowym - dobrze widocznym nawet z dużej odległości. Siatka ochronna doskonale nadaje się do zabezpieczania terenu budowy, ogradzania obszaru działek, wyznaczania miejsc niebezpiecznych. Co więcej produkt wyśmienicie nadaje się do stabilizacji gruntu oraz tworzenia tymczasowych ogrodzeń dla drobiu i innych ptaków.

Wyprodukowana z wytrzymałego materiału siatka ochronna jest odporna na wiatr, promieniowanie UV oraz inne niekorzystne warunki atmosferyczne. Siatka stabilizująca o oczku 95 x 46 mm sprzedawana jest w rolkach 1 m x 50m (pokrycie 50m²). Siatkę ochronną bardzo szybko instaluje się na wybranym obszarze (z powodzeniem może być mocowana do słupków drewnianych). Co więcej siatka do ogradzania terenu budowy jest łatwa w transporcie (waży zaledwie 6,7kg) oraz przechowywaniu (średnica rolki 0,20m).

Dane techniczne:
- Gramatura: 130 g/m²
- Odporność na zrywanie wzdłużne: 0,5t
- Pokrycie: 50m²
- Kolor: pomarańczowy
- Materiał: polimer, typ HDPE
- Opakowanie: rolki pakowane w folię
- Kształt: czworokątny

Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 5 dni roboczych
Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści