Siatka o oczku sześciokątnym 13 mm powłoka PCV - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka o oczku sześciokątnym 13 mm powłoka PCV

Królik > Siatki > Siatki z oczkiem sześciokątnym
Sześciokątna siatka (siatka z oczkiem hexagonalnym) o bardzo drobnym oczku 13mm. Siatka powlekana zieloną (RAL 6005) otuliną PCV. Siatka o oczku z pośród sześciokątnych nadrobniejszym dostępnym oczku. Tak drobne oczko daje bardzo solidną i mocną strukturę siatki. Siatka dostępna w rolkach o wysokości 1m i długości 25mb.

Dostępny natychmiast
200,00 zł
Dodaj
Sześciokątna siatka o bardzo drobnym oczku 13mm. Siatka powlekana zieloną otuliną PCV. Siatka o oczku z pośród sześciokątnych nadrobniejszym dostępnym oczku. Tak drobne oczko daje bardzo solidną i mocną strukturę siatki. Siatka dostępna w rolkach o wysokości 1m i długości 25mb. Posiada boki wykończone na brzegach dodatkowym drutem, dzięki czemu jest równa i niepodatna na rozplatanie.  Tak wykończona siatka bardzo łatwo daje się łączyć w szersze kawałki. Wystarczy w tym celu zapleść ze sobą dwie siatki wzdłuż boku (oczko do oczka) drutem do zaplatania.

Siatka hexagonalna o oczku sześciokątnym doskonale sprawdza się do budowy wolier zwłaszcza dla małych ptaków (rónwnież latających), do wykończenia elementów klatek dla królików, gryzoni. Ich zaletą jest to, że zmniejszają ryzyko dostania się do wnętrza klatki drobnych szkodników i czy po prostu dzikich ptaków, które mogą roznosic groźne dla hodowanych zwierząt choroby. Siatki sześciokątne o tym rozmiarze oczka znajdują również zastosowanie w ogrodach do wydzielania klombów. Często też stosowane są do budowy sit i suszarni. Ich zastosowanie jest wszechstronne.

Podstawowe parametry:
  • Kolory: zielony
  • Materiał: wykonana z drutu ocynkowanego i powlekana
  • Opakowanie: 1 rolka 1m wysokości i 25m długości
  • Rozmiar: rozmiar oczka 13mm, grubość drutu ~1mm

Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 5 dni roboczych !


Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści