Siatka na woliery, klatki dla ptaków, gołębi 8 x 8 cm - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka na woliery, klatki dla ptaków, gołębi 8 x 8 cm

Królik > Siatki > Siatki polietylenowe
Siatka polietylenowa, produkowana techniką węzłową o wielkości oczka 8 cm. Siatka pleciona jest z nici polietylenowych odpornych na promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne.

Siatka bardzo często stosowana jest na pokrycie wierzchnie wolier dla bażantów, kuropatw, pawi, kaczek. Chroni również hodowlę przed atakami latających drapieżników. Często wykorzystywana jest również do budowy piłkochwytów na boiskach piłkarskich.

Cena za 1 metr.
Dostępny natychmiast
3,50 zł
Dodaj
Wytrzymała siatka polietylenowa dedykowana przede wszystkim do budowy ogrodzeń i wolier dla dużego ptactwa hodowlanego jak kaczki, gęsi czy bażanty. Sznury siatki wolierowej wykonane są ze specjalnych włókien polietylenowych, które są odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Plecionka do wolier jest odporna na mróz, działanie promieni słonecznych dlatego nie straci swoich właściwości nawet po wielu latach użytkowania.

Siatka na wolierę została zapleciona maszynowo techniką węzłową - tzn. w każdym punkcie przecięcia się linii na siatce zapleciony jest węzeł. Dzięki temu siatka zachowuje swoją strukturę i nie deformuje się przy rozciąganiu czy napinaniu. Poza tym ogrodzenie do wolier nie będzie się pruło nawet w wyniku przypadkowego rozerwania fragmentu sieci. Dlatego siatkę do pokrycia wolier można dowolnie przycinać i skracać bez konieczności zabezpieczenia brzegów. Siatka jest bardzo lekka i wytrzymała i może być również wykorzystywana w okresie zimowym. Odpowiednio dobrana struktura oczek nie pozwala na nagromadzenie się śniegu na powierzchni woliery.

Siatka przede wszystkim stosowana jest na pokrycia wierzchnie wolier, do budowy ogrodzeń i wybiegów dla hodowli różnego rodzaju drobiu. Plecionka bardzo dobrze nadaje się do ochrony stad przed jastrzębiami i innymi drapieżnymi ptakami, które niejednokrotnie przyczyniają się do dużych szkód w gospodarstwach. Bardzo często tego rodzaju siatki wykorzystywane są w otoczeniach boisk do przechwytywania piłek czy np. na śmietniskach gdzie zabezpieczają przed wywiewaniem śmieci. Do mocowania siatki na wolierach polecamy opaski do siatek lub specjalne napinacze i złączki.

Oferowane przez nas siatki polietylenowe wykonujemy w rozmiarach na zamówienie. Przy zamówieniach od 100m2, możemy wykonać siatkę w każdym dowolnym rozmiarze, przy zastrzeżeniu, że siatka będzie prostokątna. Przy mniejszych zamówieniach (poniżej 100m2) siatka przygotowywana jest z gotowych pasów. Pasy takie dostępne są w szerokościach 4m, 7m lub 10m, długość odcinka przygotowywanego z pasa jest dowolna.
Cena siatki do budowy wolier dotyczy jednego metra kwadratowego.

Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 10 dni roboczych
Minimalna ilość zamówienia 40 m2


Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści