Siatka na woliery, klatki dla ptaków, gołębi 6 x 6 cm - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka na woliery, klatki dla ptaków, gołębi 6 x 6 cm

Królik > Siatki > Siatki polietylenowe
Siatka polietylenowa, produkowana techniką węzłową o wielkości oczka 6cm. Siatka pleciona jest z nici polietylenowych odpornych na promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne.

Siatka bardzo często stosowana jest na pokrycie wierzchnie wolier dla bażantów, kuropatw, pawi, kaczek. Chroni również hodowlę przed atakami latających drapieżników. Często wykorzystywana jest również do budowy piłkochwytów na boiskach piłkarskich.

Cena za 1 metr.
Dostępny natychmiast
4,50 zł
Dodaj
Siatka polietylenowa, produkowana techniką węzłową o wielkości oczka 6 cm. Siatka pleciona jest z nici polietylenowych odpornych na promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne. Splot węzłowy, jakim produkowana jest siatka, powoduje, że jest ona odporna na rozciąganie a oczka nie rozszerzają się. Każdy splot nici w siatce jest indywidualnym węzłem, a miejscowe nacięcie siatki nie powoduje jej dalszego prucia. W konsekwencji tego siatkę można dowolnie ciąć skracać i nie ma potrzeby wzmacniania jej brzegów.

Technika splotu powoduje zarazem , że gdy siatka jest luźna jej oczka układają się "w karo". Po naciągnięciu więc wszystkich boków uzyskuje się żądany, prostokątny kształt. Siatka jest stosunkowo lekka, a przy tym bardzo wytrzymała. Rozwieszona na powietrzu, będąc pod wpływem wszystkich możliwych czynników atmosferycznych nie traci swoich właściwości wytrzymałościowych przez wiele lat.

Oferowane przez nas siatki polietylenowe wykonujemy w rozmiarach na zamówienie. Przy zamówieniach od 100m2, możemy wykonać siatkę w każdym dowolnym rozmiarze, przy zastrzeżeniu, że siatka będzie prostokątna. Przy mniejszych zamówieniach (poniżej 100m2) siatka przygotowywana jest z gotowych pasów. Pasy takie dostępne są w szerokościach 4m, 7m lub 10m, długość odcinka przygotowywanego z pasa jest dowolna.

Zastosowanie
Siatka bardzo często stosowana jest na pokrycie wierzchnie wolier dla bażantów, kuropatw, pawi, kaczek. Chroni również hodowlę przed atakami latających drapieżników. Często wykorzystywana jest również do budowy piłkochwytów na boiskach piłkarskich, a także do zabezpieczenia terenów wysypisk śmieci przed rozwiewaniem śmieci. Siatka sprawdza się także do zabezpieczenia okien i balkonów przed ptakami czy do zabezpieczenia dla kotów.

Minimalna ilość zamówienia 40 m2

Czas oczekiwania do 7 dni roboczych !


Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści