Siatka na woliery, klatki dla ptaków, gołębi 4 x 4 cm - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka na woliery, klatki dla ptaków, gołębi 4 x 4 cm

Królik > Siatki > Siatki polietylenowe
Lekka i wytrzymała siatka węzłowa o wielkości oczka 4cm pleciona z nici polietylenowych odpornych na promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne. Siatka pleciona jest maszynowo za pomocą splotu węzłowego. Dzięki temu siatka jest odporna na rozciąganie, oczka nie rozsuwają się.
Dostępny natychmiast
5,50 zł
Dodaj
Lekka i wytrzymała siatka węzłowa o wielkości oczka 4 cm pleciona z nici  polietylenowych odpornych na promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne.  Siatka pleciona jest maszynowo za pomocą splotu węzłowego. Dzięki temu  siatka jest odporna na rozciąganie, oczka nie rozsuwają się. Każdy splot  nici w siatce jest indywidualnym węzłem, a miejscowe nacięcie siatki  nie powoduje jej dalszego prucia. Technika splotu powoduje zarazem , że  gdy siatka jest luźna jej oczka układa się "w karo". Po naciągnięciu  więc wszystkich boków uzyskuje się żądany, prostokątny kształt. Siatka  jest stosunkowo lekka, a przy tym bardzo wytrzymała. Rozwieszona na  powietrzu, będąc pod wpływem wszystkich możliwych czynników  atmosferycznych nie traci swoich właściwości wytrzymałościowych przez  wiele lat.

 Oferowane przez nas siatki polietylenowe wykonujemy w rozmiarach na  zamówienie. Przy zamówieniach od 100m2, możemy wykonać siatkę w każdym  dowolnym rozmiarze, przy zastrzeżeniu, że siatka będzie prostokątna.  Przy mniejszych zamówieniach (poniżej 100m2) siatka przygotowywana jest z  gotowych pasów. Pasy takie dostępne są w szerokościach 4m, 7m lub 10m,  długość odcinka przygotowywanego z pasa jest dowolna.

Zastosowanie

Siatka bardzo często stosowana jest na pokrycie wierzchnie wolier dla  bażantów, kuropatw i innych. Chroni również hodowlę przed atakami  latających drapieżników. Często wykorzystywana jest również do budowy  piłkochwytów i zabezpieczeniem terenów śmietnisk przed rozwiewaniem  śmieci. Doskonale nadaje się na zabezpieczenie balkonów dla kotów. Siatka o oczkach 4cm ponadto stosowana jest do zabezpieczania budynków  przed dostępem ptaków, szczególnie gawronów, kawek i gołębi.

Minimalna ilość zamówienia 30 m2
Czas oczekiwania do 7 dni roboczych !Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści