Siatka na klatki, woliery dla ptaków gołębi oczko 2,5 x 2.5 cm - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka na klatki, woliery dla ptaków gołębi oczko 2,5 x 2.5 cm

Królik > Siatki > Siatki polietylenowe
Siatka polietylenowa, produkowana techniką węzłową o wielkości oczka 2,5 cm. Siatka pleciona jest z nici polietylenowych odpornych na promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne.

Siatka bardzo często stosowana jest na pokrycie wierzchnie wolier dla bażantów, kuropatw, pawi, kaczek. Chroni również hodowlę przed atakami latających drapieżników. Często wykorzystywana jest również do budowy piłkochwytów na boiskach piłkarskich.

Cena za 1 metr.
Dostępny natychmiast
6,00 zł
Dodaj
Siatka polietylenowa wykonana z grubych nici polietylenowych odpornych na promieniowanie UV i czynniki atmosferyczne. Oferowana siatka posiada oczko wielkości 2,5 cm. Siatka pleciona jest maszynowo za pomocą splotu węzłowego. Dzięki temu siatka jest odporna na rozciąganie, oczka nie rozsuwają się, a miejscowe nacięcie czy przecięcie siatki nie powoduje jej prucia.

Technika splotu, jednocześnie powoduje, że luzem układa się w karo i po naciągnięciu wszystkich boków uzyskuje żądany, prostokątny kształt. Siatka jest stosunkowo lekka, a przy tym bardzo wytrzymała. Rozwieszona na powietrzu, będąc pod wpływem wszystkich możliwych czynników atmosferycznych nie traci swoich właściwości wytrzymałościowych przez długi czas.

Oferowane przez nas siatki polietylenowe wykonujemy w rozmiarach na zamówienie. Przy zamówieniach od 100 m2, możemy wykonać siatkę w każdym dowolnym rozmiarze, przy zastrzeżeniu, że siatka będzie prostokątna. Przy mniejszych zamówieniach (poniżej 100 m2) siatka przygotowywana jest z gotowych pasów.

Pasy takie dostępne są w szerokościach 4 m, 7 m lub 10 m, długość odcinka przygotowywanego z pasa jest dowolna.

Zastosowanie
Siatka jest najczęściej stosowaną siatką na pokrycie wierzchnie wolier. Doskonale nadaje się na zabezpieczenie balkonów dla kotów. Siatka o oczkach 2,5 cm ponadto stosowana jest do zabezpieczania sadów i budynków przed dostępem ptaków, szczególnie szpaków i/lub gołębi. Siatka sprawdza się także do zabezpieczenia okien i balkonów przed ptakami czy do zabezpieczenia dla kotów.

Minimalna ilość zamówienia 20 m2

Czas oczekiwania do 7 dni roboczych !


Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści