Siatka leśna zagęszczona 160/20/15 MEDIUM+ - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka leśna zagęszczona 160/20/15 MEDIUM+

Królik > Siatki > Siatki zgrzewane
Wysokiej jakości siatka leśna o bardzo dużym zagęszczeniu oczek i rozstawie składającym się aż z 20 drutów poziomych oraz drutów pionowych co 15 cm. Najbardziej zagęszczona siatka leśna z oferty posiada aż 10 poziomów z grobnym oczkiem 5 x 15 cm.
Dostępny natychmiast
280,00 zł
Dodaj
Wysokiej jakości siatka leśna o bardzo dużym zagęszczeniu oczek i rozstawie składającym  się aż z 20 drutów poziomych oraz drutów pionowych co 15 cm. Najbardziej zagęszczona siatka leśna z oferty posiada aż 10 poziomów z grobnym oczkiem 5 x 15 cm. Te parametry sprawiają, że oferowana siatka leśna jest najczęściej wykorzystywana jako siatka do ochrony sadów i warzywniaków przed mniejszymi szkodnikami, typu zające, stanowiąc najskuteczniejszą barierę. Siatka leśna 160 cm z uwagi na odpowiednie wysokie oczek stosowana jest również do budowy wolier dla drobiu czy wygrodzeń dla kóz i owiec.

Siatka leśna do ochrony sadów została wykonana z mocnych drutów ze stali ocynkowanej, dlatego jest odporna i wytrzymała na warunki atmosferyczne. Bardzo korzystne jest również to, że druty w siatce leśnej wiązane są maszynowo poprzez 4-krotne owinięcie drutu pionowego dookoła drutu poziomego, dzięki czemu druty nie rozsuwają się.Siatka leśna przeciw zającom może być z łatwością zamontowana do słupków drewnianych za pomocą skobli mocujących. Co więcej przy montażu nie ma konieczności stosowania dodatkowych naciągów, gdyż siatka leśna posiada pogrubione druty wiodące o średnicy 2,1 mm, co sprawia, że solidnie utrzymuje się po zamocowaniu.Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści