Siatka leśna ocynkowana 160/12/30 LIGHT - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka leśna ocynkowana 160/12/30 LIGHT

Królik > Siatki > Siatki zgrzewane
Praktyczna siatka leśna o wysokości 160 cm przeznaczona do wykonywania różnego rodzaju ogrodzeń, m.in. wybiegów czy wolier dla zwierząt, wygradzania terenu upraw, boisk itp. Siatka leśna o długości rolki 50 m doskonale sprawdzi się zarówno do ogrodzeń tymczasowych, jak i stałych.
Dostępny natychmiast
160,00 zł
Dodaj
Praktyczna siatka leśna o wysokości 160 cm przeznaczona do wykonywania  różnego rodzaju ogrodzeń, m.in. wybiegów czy wolier dla zwierząt,  wygradzania terenu upraw, boisk itp.  Siatka leśna o długości rolki 50 m  doskonale sprawdzi się zarówno do ogrodzeń tymczasowych, jak i stałych.  Siatka leśna od dołu posiada zagęszczone oczka o następujących  wymiarach: 6 poziomów z oczkiem 10 x 30 cm, następnie 2 poziomy 15 x  30 cm oraz ostatnie 4 górne poziomy, gdzie oczko jest największe - 20 x  30 cm.

 Siatka leśna ogrodzeniowa wykonana została z solidnych drutów ocynkowanych, z których górne - wiodące mają średnicę 2,1 mm. Taka konstrukcja sprawia, ze podczas montażu siatki leśnej nie trzeba stosować drutów naciągowych - wystarczy, że siatkę przymocuje się do pali drewnianych za pomocą skobli.  Pozostałe druty w siatce leśnej do budowy ogrodzeń wynoszą 1,7 mm.  Siatka leśna wykonana z drutów pokrytych warstwą cynkową charakteryzuje  się wysoką odpornością oraz trwałością.

 Druty w siatce wiązane są maszynowo poprzez 4-krotne owinięcie drutu  pionowego dookoła drutu poziomego. Taka konstrukcja zapewnia trwałe  wiązanie i zapobiega ewentualnemu rozsuwaniu drutów pionowych.

Podstawowe parametry:
 
  • Kolory: srebrny
  • Materiał: stal ocynkowana
  • Opakowanie: rolka 50 mb
  • Rozmiar: wysokość: 160 cm, średnica drutu: 1,7 mm x  2,1 mm

Czas oczekiwania do 5 dni roboczych !Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści