Siatka, krata 19x19x2,05 - 1 metr - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Siatka, krata 19x19x2,05 - 1 metr

Królik > Siatki > Siatki zgrzewane
Niezwykle wytrzymała siatka zgrzewana wykonana z wysoko jakościowej stali pokrywanej cynkiem. Krata zbudowana jest z drutu o średnicy 2,05mm, natomiast oczka mają szerokość 19mm.
Opakowanie: siatka sprzedawana na metry
Dostępny natychmiast
60,00 zł
Dodaj
Niezwykle wytrzymała siatka zgrzewana wykonana z wysoko jakościowej stali pokrywanej cynkiem. Krata zbudowana jest z drutu o średnicy 2,05mm, natomiast oczka mają szerokość 19mm. Arkusz siatki ma wysokość 1m. Ogrodzenie z kraty zgrzewanej sprzedawane jest na metry. Klient może zamówić dowolną długość sieci maksymalnie do 25mb.

Dzięki temu, że siatka docinana jest na metry, szczególnie polecana jest w hodowlach zwierząt.. Ta bardzo solidna krata idealnie nadaje się do budowy ogrodzeń, pułapek na kuny czy sideł żywochwytnych na lisy. Świetnie nadaje siędo budowy wolier dla ptaków.
Ten rodzaj siatki jest zwłaszcza dedykowany do hodowców dużych papug jak ary, amazonki czy kakadu, do bodowy solidnych klatek dla papug. Ptaki te niejednokrotnie były w stanie przegryźć siatki wykonane z cieńszego drutu lub słabszego materiału. Siatka typu PREMIUM STRONG o grubości drutu 2,05mm wykonanego z bardzo wytrzymałej stali, spełni wymagania każdego hodowcy.

Poza tym tego rodzaju bardzo mocne siatki zgrzewane są powszechnie wykorzystywane w budownictwie, przemyśle oraz rolnictwie. Ze względu na swoją unikatową wytrzymałość i jednocześnie lekkość mogą być wykorzystywane:
 • w rolnictwie od osłaniania drzew, krzewów, zabezpieczania upraw, do konstrukcji filtrów, sit czy przesiewaczy
 • do budowy wolier dla ptaków czy ochrony innych zwierząt przed drapieżnikami jak kuny, lisy czy tchórze
 • do budowy ogrodzeń, zagród czy bram,
 • w budownictwie do wzmacniania czy zbrojenia konstrukcji
 • do dzielenia przestrzeni, budowy przejść czy balustrad
 • do budowy osłon na okna, na maszyny czy zabezpieczania różnych elementów.

  Siatka zgrzewana jest maszynowo pod wpływem bardzo wysokiej temperatury bez użycia lutów zawierających szkodliwe domieszki ołowiu. Następnie tak przygotowana krata do ogrodzeń powlekana jest warstwą ochronną cynku. Dzięki temu siatka jest odporna na wpływ czynników atmosferycznych, nie koroduje i zachowuje estetyczny wygląd nawet po wielu latach użytkowania.

  Siatka ogrodzeniowa zgrzewana wykonana jest z drutu o średnicy 2,05mm i szerokości oczek 19x19mm.
  Siatka sprzedawana jest na metry. Cena dotyczy 1mb siatki o wysokości 1m. Do łączenia siatek polecamy odpowiednie łączniki do klatek i siatek zgrzewanych.

 • Czas oczekiwania do 7 dni roboczych !

  Promocje

  paszowy.pl
  Masz pytania ?
  505-103-005
  600-873-069
  Wróć do spisu treści