Produkty Flexi - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Produkty Flexi

Flexi
Flexi New Comfort Smycz Automatyczna Linka X-Small 3 metry. Można ją używać zarówno dla psów małych ras jak i dla kotów i gryzoni ważących do 8 kg. Produkt jest małych rozmiarów więc można schować go w kieszeni. Poza tym jest łatwy w użyciu. Dodatkowo posiada chromowany karabińczyk.
Dostępny natychmiast
37,00 zł
Dodaj
Flexi New Classic Smycz Automatyczna Linka S 5 metrów. Można ją używać zarówno dla psów małych ras jak i dla kotów i gryzoni ważących do 12 kg. Produkt jest małych rozmiarów więc można schować go w kieszeni. Poza tym jest łatwy w użyciu. Dodatkowo posiada chromowany karabińczyk.
Dostępny natychmiast
37,00 zł
Dodaj
Flexi New Classic Smycz Automatyczna Linka M 5 metrów. Można ją używać zarówno dla psów małych ras jak i dla kotów i gryzoni ważących do 20 kg. Produkt jest małych rozmiarów więc można schować go w kieszeni. Poza tym jest łatwy w użyciu. Dodatkowo posiada chromowany karabińczyk.
Dostępny natychmiast
42,00 zł
Dodaj
Flexi New Classic Smycz Automatyczna taśma M/L 5 metrów. Można ją używać zarówno dla psów małych ras jak i dla kotów i gryzoni ważących do 35 kg. Produkt jest małych rozmiarów więc można schować go w kieszeni. Poza tym jest łatwy w użyciu. Dodatkowo posiada chromowany karabińczyk.
Dostępny natychmiast
59,00 zł
Dodaj
Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści