Produkty Beaphar - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Produkty Beaphar

Beaphar
Obroża Ochronna to skuteczne narzędzie profilaktyczne w walce z kleszczami czy pchłami !

Siła Obroży Ochronnych tkwi w odpowiednio dobranej kompozycji olejków eterycznych, które działają w sposób sumujący się.
Dostępny natychmiast
10,00 zł
Dodaj
Obroża ochronna Beaphar dla szczeniąt i psów małych ras zawiera wyjątkowo aromatyczną kompozycję naturalnych olejków, które skutecznie zniechęcają kleszcze i pchły do przebywania w otoczeniu zwierzęcia. Obroża pozostawia świeży, ziołowy zapach, który jest szczególnie nieatrakcyjny dla pasożytów.
Dostępny natychmiast
11,00 zł
Dodaj
Obroża Ochronna to skuteczne narzędzie profilaktyczne w walce z kleszczami czy pchłami, zawierają odpowiednio dobrana kompozycje olejków eterycznych, które działają w sposób sumujący się i uzupełniający. Dzięki temu skutecznie zniechęcają pasożyty do przebywania w towarzystwie zwierząt.
Dostępny natychmiast
12,00 zł
Dodaj
Zestaw do karmienia, do odchowu zwierząt domowych, przydatny szczególnie w przypadkach, gdy biologiczna matka nie może wyżywić potomstwa.
Dostępny natychmiast
15,00 zł
Dodaj
Beaphar Calming Collar zawiera walerianę i lawendę,które są często wykorzystywane w produktach prozdrowotnych dla ludzi, mających na celu radzić sobie z lękiem i stresem.
Obroża jest produktem długo-działającym, dlatego doskonale sprawdza się, gdy pojawiają się nowi domownicy, przy częstych podróżach, podczas pobytu w klinice lub hotelu dla zwierząt oraz w sezonie karnawałowym obfitującym w częste i huczne zabawy.
Dostępny natychmiast
15,80 zł
Dodaj
Szampon Vermicon dla kotów tworzy powłoke, która uniemozliwia poruszanie się pasożytów, a następnie prowadzi do ich obumarcia. Jego działanie jest czysto fizyczne. Preparat działa na pchły we wszystkich stadiach ich życia. Dodatkowo Vermicon wpływa pozytywnie na wygląd oraz funkcjonowanie skóry i sierści, wykazuje działanie kojące i nawilżające.
Dostępny natychmiast
21,00 zł
Dodaj
Mieszanka paszowa uzupełniająca. Preparat z ekstraktem z dzikiej róży dla gryzoni, bogaty w witaminę C. Zalecany zwłaszcza dla świnek morskich, ponieważ ich organizm nie wytwarza witaminy C.
Dostępny natychmiast
21,00 zł
Dodaj
Oftal 50ml - krople do pielęgnacji oczu psów,kotów, gryzoni, królików

Krople do pielęgnacji oczu dla psów i kotów, likwidujące nieczystości i podrażnienia.
Dostępny natychmiast
21,00 zł
Dodaj
Preparat multiwitaminowy zalecany przy nadmiernym wypadaniu sierści, wzmacniający i nadający jej zdrowy wygląd. Ogranicza wypadanie włosów, niweluje łupież, wpływa korzystnie na połysk i gęstość sierści. Zawiera m.in. L-karnitynę, witaminy z grupy A, B, E i D.
Dostępny natychmiast
22,30 zł
Dodaj
Obroża relaksacyjna skutecznie ogranicza problemy behawioralne towarzyszące stresogennym sytuacjom u psów wszystkich ras i w każdym wieku. Wykorzystanie bezpiecznych i naturalnych składników, które sukcesywnie, powoli uwalniają się przez okres 4-5 tygodni pozwala zapewnić psom spokój, odprężenie i relaks, ograniczając tym samym potencjalnie niszczycielskie problemy behawioralne.
Dostępny natychmiast
22,50 zł
Dodaj
Beaphar No Stress Spot On dla kotów, skutecznie i w naturalny sposób, pomaga wyciszyć się kotom i ogranicza problemy behawioralne u kotów wszystkich ras i w każdym wieku
Dostępny natychmiast
24,60 zł
Dodaj
Vermicon marki Beaphar to zupełna nowość w Polsce, preparat, który wykorzystuje substancję nie będącą środkiem leczniczym, ani biobójczym - dimetikon. Jest zatem zupełnie bezpieczny zarówno dla psa/kota, jak i jego otoczenia, ludzi i środowiska.

Tworzy powłokę, która uniemożliwia poruszanie się pasożytów, tworząc wyjątkowo nieprzyjazne środowisko.
Dostępny natychmiast
26,40 zł
Dodaj
Pełnoporcjowy preparat mlekozastępczy dla kociąt do 35. dnia życia. Poleca się również jako dodatek do pożywienia dla kotek ciężarnych i w okresie laktacji.

Krowie mleko dostarcza zbyt mało białka i tłuszczu. Natomiast Kitty Milk jest źródłem zbilansowanych, tłuszczów, witamin i minerałów.
Ten produkt jest niedostępny.
28,00 zł
Dodaj
VERMIcon Line-on Dog S - krople przeciwko ektopasożytom dla małych psów 15kg
Dostępny natychmiast
31,70 zł
Dodaj
VERMIcon Line-on Dog L - krople przeciwko ektopasożytom dla dużych psów >30kg
Dostępny natychmiast
36,70 zł
Dodaj
Preparat mlekozastępczy pełnoporcjowy przygotowany z myślą o osieroconych oraz nienajadających się kociętach od momentu urodzenia do 35 dnia życia.

Produkt może być również uzupełnieniem diety kotek w czasie ciąży oraz podczas laktacji.
Dostępny natychmiast
37,80 zł
Dodaj
Vermicon tworzy powłoke, która uniemozliwia poruszanie sie pasozytów, a nastepnie prowadzi do ich obumarcia. Jego działanie jest czysto fizyczne. Preparat działa na pchły we wszystkich stadiach ich zycia. Dodatkowo Vermicon wpływa pozytywnie na wyglad oraz funkcjonowanie skóry i siersci, wykazuje działanie kojace i nawilzajace.Spray do stosowania na zwierzeciu i/lub jego otoczeniu.

Opakowanie 250 ml

Dostępny natychmiast
42,00 zł
Dodaj
Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści