Poidło dla drobiu 1,5 L - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Poidło dla drobiu 1,5 L

Poidło zbiornikowe typu syfon podobnie jak poidło dla piskląt o pojemności 0,75 litra (również dostępne w sprzedaży) przeznaczone dla najmłodszego drobiu, idealne dla piskląt jednodniówek kur, bażantów, przepiórek i innych ptaków. Wykonane w całości z tworzywa sztucznego odpornego na zmiany temperatur i promieniowanie UV.

Ten rozmiar poidła jest chętnie wykorzystywane nawet w dużych fermach towarowych dla nowowstawionych piskląt, jak wiadomo kurczęta jednodniówki wymagają szczególnego dozoru i do tej pory nie udało się stworzyć lepszego poidła.

Zaleta poidła jest prosta konstrukcja i niezawodność. Zasada działania poidła jest bardzo prosta. Do białego zbiornika nalewamy wody lub roztworu witamin do picia, nakładamy czerwoną podstawkę i zdecydowanym ruchem odwracamy. Od tego momentu, aż do wypicia przez ptaki zawartości zbiornika, woda w czerwonej podstawce będzie dozować się samoczynnie na zasadzie różnicy ciśnień.

W podstawce znajduje się korytko (rowek dookoła podstawki) do którego ścieka woda, rowek jest tak zaprojektowany by uniknąć topienia się lub nadmiernego zmoczenia nieporadnych piskląt.

Wymiary:

  • Wysokość całkowita: 16 cm
  • Wysokość krawędzi misy: 28 mm
  • Średnica podstawy: 19 cm
  • Obwód podstawy: 62 cm


Oferta Specjalna:
Wysyłka gratis przy zakupie akcesoriów, dodatków paszowych za kwotę + 300 zł ! Promocja nie dotyczy wysyłki pasz i koncentratów.

Zapraszamy do zakupów !

Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści