Poidło AQUADRINK na butelkę zestaw - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Poidło AQUADRINK na butelkę zestaw

Królik > Poidła
Praktyczne poidło z uchwytem na butelkę przeznaczone jest do pojenia królików oraz innych gryzoni, hodowanych w systemie klatkowym.
Dostępny natychmiast
11,00 zł
Dodaj
Praktyczne poidło z uchwytem na butelkę przeznaczone jest do pojenia królików oraz innych gryzoni, hodowanych w systemie klatkowym. Uchwyt o średnicy 13 cm oraz zbiornik na wodę o głębokości 3 cm zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Oba elementy łączy metalowa szyna, co gwarantuje stabilną konstrukcję.
Na wspomnianej szynie znajdują się dwa specjalne zaczepy, dzięki którym można łatwo przymocować poidło do kraty, w taki sposób, że uchwyt będzie się znajdował na zewnątrz ściany klatki. Wytrzymały plastik, który tworzy pojemnik na ciecz, sprawia, że jest on odporny na środki czyszczące oraz ewentualne obgryzanie.

Butelka z wodą działa na zasadzie różnicy ciśnień, będzie dozowała odpowiednią ilość cieczy do pojemnika. Takie rozwiązanie pozwala na utrzymanie porządku w klatce oraz znacząco poprawia komfort związany z opieką nad hodowanymi zwierzętami.

Rozmiar:
średnica uchwytu na butelkę 13 cm
długość szyny 23 cm
głębokość zbiornika na wodę 3 cm

Opakowanie: 2 szt.

Oferta Specjalna:
Wysyłka gratis przy zakupie akcesoriów, dodatków paszowych za kwotę + 300 zł ! Promocja nie dotyczy wysyłki pasz i koncentratów.

Zapraszamy do zakupów !

Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści