Pedigree DentaStix 270 g - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Pedigree DentaStix 270 g

Pies > Karmy
Pedigree DentaStix to smaczny przysmak dentystyczny o unikalnym kształcie X i specjalnej powierzchni ściernej dla psów dużych ras.
Zadbaj o higienę jamy ustnej Twojego psa z Pedigree DentaStix codziennie.
Ten produkt jest niedostępny.
13,00 zł
Dodaj
Pedigree DentaStix MAXI, 270 g

Pedigree DentaStix to smaczny przysmak dentystyczny o unikalnym kształcie X i specjalnej powierzchni ściernej dla psów dużych ras. Podawany codziennie ogranicza powstawanie kamienia nazębnego nawet do 80%, co zostało udowodnione badaniami naukowymi. Przysmaki Pedigree DentaStix posiadają strukturę o delikatnych właściwościach ścierających i aktywne składniki, które pomagają ograniczać gromadzenie się osadu i kamienia nazębnego. Dodatkowo, DentaStix zostały opracowane tak, aby Twój pupil długo je żuł, co zwiększa ich skuteczność. Przysmak Pedigree DentaStix ma niską zawartość tłuszczu, nie zawiera sztucznych barwników, aromatów ani dodatku cukru, a przy tym ma odpowiednio duży rozmiar, aby psy dużych ras mogły z łatwością go gryźć. Zadbaj o higienę jamy ustnej Twojego psa z Pedigree DentaStix codziennie.

Dlaczego DentaStix ?

*Redukuje przyrost kamienia nazębnego- Przy codziennym stosowaniu przysmaki ograniczają powstawanie kamienia nazębnego nawet do 80%, co zostało udowodnione badaniami naukowymi.

*Specjalna powierzchnia ścierna- Struktura przysmaku o delikatnych właściwości ścierających i aktywne składniki pomagają ograniczać gromadzenie się osadu i kamienia nazębnego

Bez sztucznych barwników i aromatów- Przysmaki dla psów o obniżonej zawartości tłuszczu, bez dodatku cukru. Nie zawierają sztucznych barwników i aromatów.

Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści