Obroża ochronna małe psy - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Obroża ochronna małe psy

Pies > Obroże
Obroża ochronna Beaphar dla szczeniąt i psów małych ras zawiera wyjątkowo aromatyczną kompozycję naturalnych olejków, które skutecznie zniechęcają kleszcze i pchły do przebywania w otoczeniu zwierzęcia. Obroża pozostawia świeży, ziołowy zapach, który jest szczególnie nieatrakcyjny dla pasożytów.
Dostępny natychmiast
11,00 zł
Dodaj
Obroża ochronna Beaphar dla szczeniąt i psów małych ras zawiera wyjątkowo aromatyczną kompozycję naturalnych olejków, które skutecznie zniechęcają kleszcze i pchły do przebywania w otoczeniu zwierzęcia. Obroża pozostawia świeży, ziołowy zapach, który jest szczególnie nieatrakcyjny dla pasożytów. Produkt wykazuje również działania łagodzące na podrażnioną skórę, ogranicza świąd i drapanie się zwierząt.

Sposób użycia:
Należy rozwinąć obrożę, założyć na szyję, zapiąć tak, by obroża była dopasowana do rozmiaru zwierzęcia. Zaleca się pozostawienie przestrzeni na szerokość dwóch palców. Zbędną końcówkę należy odciąć. U zwierząt młodych należy brać pod uwagę ciągły wzrost i zapewnić możliwość regularnego zwiększania obwodu obroży.

Skład:
Naturalne olejki eteryczne. Zawiera między innymi linalol i olejek lawendowy. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Długość: 65 cm.

Producent: Beaphar.
Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści