Obroża dla psa PX 34-55 cm - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Obroża dla psa PX 34-55 cm

Pies > Obroże
Obroża PX 34-55 cm wykonana została z najwyższej jakości materiałów-nylonowej taśmy o szerokości 2 cm oraz elementów metalowych. Na taśmę nośną naszyta została taśma ozdobna, która uatrakcyjnia wygląd obroży. Przeznaczona jest dla średnich i dużych psów.
Dostępny natychmiast
22,00 zł
Dodaj
Obroża PX 34-55 cm wykonana została z najwyższej jakości materiałów-nylonowej taśmy o szerokości 2 cm oraz elementów metalowych. Na taśmę nośną naszyta została taśma ozdobna, która uatrakcyjnia wygląd obroży. Przeznaczona jest dla średnich i dużych psów. Produkt testowany był przez lekarzy weterynarii oraz hodowców psów, co gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę.

Wykonano ją z wytrzymałych materiałów, które dodatkowo zapewniają wysoki komfort użytkowania. Taśma nylonowa charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną przy zachowaniu znacznej elastyczności.

Istotną zaletą produktu jest wykorzystywanie do produkcji okuć i zatrzasków najwyższej jakości. Wszelkie okucia metalowe wykonane są z elementów zgrzewanych o podwyższonej wytrzymałości z odpowiednią powłoką antykorozyjną. Zatrzaski plastikowe wykonywane są z elastycznego materiału mrozoodpornego. Zarówno okucia, jak i zatrzaski wykonywane są na indywidualne zamówienie producenta. Produkt przetestowany został przez lekarzy weterynarii oraz hodowców różnych ras psów.

Wysyłka gratis przy zakupie akcesoriów, dodatków paszowych za kwotę + 300 zł ! Promocja nie dotyczy wysyłki pasz i koncentratów.
Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści