O nas - Paszowy.pl

Przejdź do treści

O nas

 
Paszowy.pl to sklep internetowy stworzony z myślą o hodowcach. Cała nasza oferta została przygotowana specjalnie z myślą o nich. Każdy hodowca chce posiadać produkty najwyższej jakości, które w pewnym stopniu pomagają osiągać lepsze wyniki.

Łączymy nasze dwie główne kompetencje – empatię i jakość produktów, co pozwala nam lepiej rozumieć oczekiwania i potrzeby Klientów. Słuchamy ich sugestii i rozumiemy obawy związane z zakupem.  Pozostajemy też otwarci na ich spostrzeżenia oferując najbardziej optymalne rozwiązania zapewniające 100% satysfakcji z zakupów.
 
Dlaczego my?

Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem
Najważniejsze jest dla nas zadowolenie naszych Klientów. Właśnie to wyróżnia nas wśród konkurencji.

 
Gwarantujemy bezpieczne zakupy
Poza wysoką jakością obsługi i komfortem zakupów, zapewniamy także całkowite bezpieczeństwo. Dane osobowe, które Klienci udostępniają nam w chwili zamówienia, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji.


Oferujemy najlepsze ceny
Zawsze staramy się oferować nasze produkty w możliwie najlepszych cenach, dbając o satysfakcję Klientów z zakupów. Regularnie przygotowujemy także kolejne promocje, oferując najlepsze oferty i najbardziej atrakcyjne okazje.


 Zapewniamy fachowe doradztwo
Nasz zespół składa się z młodych, ambitnych ludzi, którzy znają się na sprzedawanych produktach i chętnie pomogą w dokonaniu właściwego wyboru. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Jesteśmy też otwarci na wszelkie propozycje odnośnie usprawnienia działalności naszego sklepu.

Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści