Mocna krata zgrzewana podwójny ocynk, 50x50mm, drut 2mm, 5 mb - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Mocna krata zgrzewana podwójny ocynk, 50x50mm, drut 2mm, 5 mb

Królik > Siatki > Siatki zgrzewane
Niezwykle solidna i wytrzymała krata zgrzewana wykonana z mocnego 2mm ocynkowanego drutu stalowego zgrzewanego maszynowo w bardzo wysokiej temperaturze.

Opakowanie: 1 rolka 5m2, 1x5mb
Dostępny natychmiast
115,00 zł
Dodaj
Niezwykle solidna i wytrzymała krata zgrzewana wykonana z mocnego  2mm ocynkowanego drutu stalowego zgrzewanego maszynowo w bardzo  wysokiej temperaturze. Podczas toku produkcyjnego (po procesie zgrzewu)  siatka została powtórnie powleczona warstwą cynku, aby zwiększyć jej  trwałość i odporność na korozje i inne szkodliwe czynniki.  Konstrukcja kraty zgrzewanej pozwala na jej łatwe przenoszenie oraz  bezproblemową obróbkę czy montaż. W zależności od potrzeb niniejsza  krata zgrzewana może być łączona z drewnem, tworzywem czy metalowymi  profilami.

 Krata zgrzewana posiada kwadratowe oczko o wymiarach 50 x 50 mm.  Mocny drut oraz stosunkowo niewielkie oczka siatki pozwalają na jej  wykorzystanie do budowy ogrodzeń czy przesłon. Dodatkowo krata zgrzewana  doskonale sprawdza się w hodowli, m.in. do budowy solidnych klatek dla gryzoni czy królików.

 Mocna siatka zgrzewana wykorzystywana jest w wielu dziedzinach  gospodarki: przemyśle, budownictwie, motoryzacji czy rolnictwie, m.in.  jako osłony na okna, do wzmacniania czy zbrojenia konstrukcji, do  dzielenia przestrzeni, budowy przejść do osłaniania drzew, krzewów lub  zabezpieczania upraw.

 Uwaga!Siatka dostarczana jest do klienta w rolce. Cena dotyczy arkusza siatki o długości 5mb i wysokości 1m. Możliwe jest zakupienie siatki o wymiarach 1 x 10m, 1 x 15m, 1 x 20m - na życzenie klienta może to być jeden kawałek.

W ofercie znajduje się również krata zgrzewana ocynkowana w rolce 1 m x 25 m.


Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 7 dni roboczych !Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści