Mocna krata zgrzewana podwójny ocynk, 50x50mm, drut 2mm, 25mb - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Mocna krata zgrzewana podwójny ocynk, 50x50mm, drut 2mm, 25mb

Królik > Siatki > Siatki zgrzewane
Solidna i trwała krata ogrodzeniowa wykonana z 2mm ocynkowanego drutu stalowego zgrzewanego maszynowo w bardzo wysokiej temperaturze. Tak przygotowana krata została powtórnie powlekana warstwą cynku.

Opakowanie: 1 rolka 25m2, 1x25mb
Dostępny natychmiast
460,00 zł
Dodaj
Solidna i trwała krata ogrodzeniowa wykonana z 2mm  ocynkowanego drutu stalowego zgrzewanego maszynowo w bardzo wysokiej  temperaturze. Tak przygotowana krata została powtórnie powlekana warstwą  cynku, aby uzyskać zwiększoną trwałość i odporność stali na korozje i szkodliwe czynniki.  Powyższa siatka jest jednocześnie bardzo lekka i łatwa w przenoszeniu.  Siatki te są proste w obróbce i montażu, mogą być łączone z różnymi  rodzajami materiałów jak drewno, tworzywo czy metalowe profile.

 Krata zgrzewana zbudowana jest z kwadratowych oczek o szerokości 50x50mm. Idealnie nadaje się do budowy solidnych płotów i ogrodzeń dla zwierząt. Jest bardzo dobrym materiałem na klatki dla zwierząt futerkowych, nutrii, soboli, jak również dla dużego drobiu.
Może być również wykorzystywana do budowy wolier dla ptaków czy zagród  dla zwierząt. Wielu hodowców wykorzystuje tego rodzaju kraty z bardzo  dużym oczkiem do budowy frontowych ścian czy drzwi klatek dla ptaków, królików lub innych zwierząt, jako kraty przez które można podawać paszę i karmę bez potrzeby wchodzenia/otwierania klatek.

 Oprócz tego ta mocna siatka zgrzewana jest  wykorzystywana w wielu dziedzinach przemysłu, budownictwa czy rolnictwa  jako osłony na okna, maszyny, do wzmacniania czy zbrojenia konstrukcji,  do dzielenia przestrzeni, budowy przejść do osłaniania drzew, krzewów  lub zabezpieczania upraw.

 Siatka dostarczana jest do klienta w rolce. Cena dotyczny arkusza siatki o długości 25mb i wysokości 1m.

Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 7 dni roboczych !Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści