LUBISAN CARBON 2,75 kg - zapobiega biegunkom, kokcydiozie ! - Paszowy.pl

Przejdź do treści

LUBISAN CARBON 2,75 kg - zapobiega biegunkom, kokcydiozie !

Gryzonie > Dezynfekcja
Preparat silnie osuszający i pochłaniający zanieczyszczenia !

Produkt ten jest doskonałym środkiem zapobiegającym chorobom od środowiskowym takich jak biegunki, kokcydiozy, choroby układu oddechowego.

Oferowany produkt należy stosować systematycznie w ilości 50-100 g/m2
Dostępny natychmiast
19,99 zł
Dodaj
Lubisan Carbon Nowość !

Preparat silnie osuszający i pochłaniający zanieczyszczenia !

Najważniejsze cechy:
• Osusza;
• Dezynfekuje
Neutralizuje szkodliwe czynniki
• Eliminuje nieprzyjemne zapachy
Zawiera węgiel aktywny !

Lubisan Carbon to preparat o silnych właściwościach osuszających i adsorpcyjnych szkodliwe substancje. Receptura oparta na naturalnych składnikach mineralnych z dodatkiem węgla aktywnego, sprawia, że Lubisan® Carbon jest doskonałym absorbentem nadmiaru wilgoci i swoistym filtrem eliminującym wszelkie zanieczyszczenia z otoczenia zwierząt.

Węgiel aktywowany dzięki swojej budowie silnie wchłania bakterie, toksyny, pestycydy itp. przez co neutralizuje szkodliwe czynniki a także skutecznie pochłania nieprzyjemne zapachy.

Produkt ten jest doskonałym środkiem zapobiegającym chorobom od środowiskowym takich jak biegunki, kokcydiozy, choroby układu oddechowego. Lubisan® Carbon przeznaczony jest do stosowania w obecności zwierząt.

Preparat nie zawiera w swoim składzie żadnych substancji niebezpiecznych, dla zdrowia i życia ludzi oraz zwierząt.

Sposób użycia
Lubisan® Carbon powinien być stosowany do osuszania i dezynfekcji wszelkich pomieszczeń dla zwierząt w tym gołębników, cel gniazdowych, budek lęgowych, wolier, klatek, a w szczególności do osuszania miejsc narażonych na zawilgocenie tj. okolice karmideł, poideł, w narożnikach, oraz przy ścianach.

Lubisan® Carbon sprawdza się także w pomieszczeniach czasowego pobytu zwierząt tj. wystawy, targi, zawody a także przy dezynfekcji środków transportu zwierząt.

Lubisan® Carbon jest skuteczny przy stosowaniu na każdej powierzchni.

Oferowany produkt należy stosować systematycznie w ilości 50-100 g/m2 raz w tygodniu w miejscach szczególnie zawilgoconych.  

W przypadku wystąpienia infekcji Lubisan® Carbon należy stosować w dawce 100 g/ m2 do 2-3 dni, aż do ustąpienia objawów chorobowych. W celu podniesienia skuteczności zabiegów profilaktycznych zaleca się wymienne lub jednoczesne stosowanie preparatu Lubisan Skuteczna Dezynfekcja oraz preparatu myjącego CLEAN.

Skład:
Naturalne substancje występujące w glebie, węgiel aktywowany 5g/100 g

Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu.


Wysyłka gratis przy zakupie akcesoriów, dodatków paszowych za kwotę + 300 zł ! Promocja nie dotyczy wysyłki pasz i koncentratów.


Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści