Krata zgrzewana na spody klatek drut 2,45mm PREMIUM - Rolka - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Krata zgrzewana na spody klatek drut 2,45mm PREMIUM - Rolka

Królik > Siatki > Siatki zgrzewane
Gruba i solidna krata, siatka zgrzewana o kwadratowych oczkach 13x76mm i grubości drutu 2,45mm. Wykonana grubego, ocynkowanego z drutu, zgrzana i następnie całościowo cynkowana.
Opakowanie: rolka 76cm wysokości i 25m długości
Dostępny natychmiast
1150,00 zł
Dodaj
Gruba i solidna krata, siatka zgrzewana o kwadratowych oczkach 13x76mm i grubości drutu 2,45mm. Wykonana grubego, ocynkowanego z drutu, zgrzana i następnie całościowo cynkowana  poprzez tzw. kąpiel w cynku o temp. do 460oC. Wówczas na powierzchni cynkowanej tworzy się warstwa stopu żelaza z cynkiem, na którym dodatkowo odkłada się warstwa czystego cynku. Powstała w tym procesie powłoka antykorozyjna daje pewność, że siatka wytrzyma przez długi okres nawet w trudnych warunkach.

Siatka PREMIUM charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Szerokość oczek ma minimalną tolerancję odchyłki wymiaru, dzięki czemu siatka jest praktycznie idealnie prosta i przypasowuje się oczko do oczka w każdym odcinku. Ma to szczególne znaczenie przy budowie baterii klatkowych.

Siatka dostępna w rolce 76cm wysokiej i 25m długiej. Siatka przeznaczona jest głównie do budowy klatek dla zwierząt, głównie futerkowych. Wykonywane są z niej przede wszystkim spody klatek. Wydłużone prostokątne oczka ułatwiają przelatywanie przez siatkę pomiotu, a z drugiej strony dla zwierząt są wygodne w chodzeniu. Wykorzystywana też jest do budowy osłon maszyn w liniach produkcyjnych, osłon wentylatorów, osłon szybów wind. Sprawdza także się w budownictwie.  

Parametry techniczne:
  • Oczko prostokątne 13x76mm
  • Drut: 2,45mm (jakość PREMIUM)
  • Zabezpieczenie antykorozyjne: siatka cynkowana po zgrzaniu
  • Siatka pakowana jest w rolki o wysokości 76cm i długości 25m

Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 7 dni roboczych !
Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści