Kołki do siatki przeciw kretom 100 sztuk - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Kołki do siatki przeciw kretom 100 sztuk

Królik > Siatki > Siatki przeciw kretom
Długie i solidne kołki do mocowanie siatki trawnikowych na krety do podłoża. Kołki służą do przytwierdzania siatki do gruntu, na którą później będzie zakładany trawnik. Są niezbędnym elementem, aby właściwe przygotować i zabezpieczyć nasz przyszły ogród przed szkodnikami niszczącymi trawniki jak krety czy noenice.
Dostępny natychmiast
18,00 zł
Dodaj
Bardzo mocna siatka przeznaczona do walki z kretami. Siatka poprzeczna służy do zabezpieczenia ogrodów przed szkodliwym działaniem kretów. Dedykowana jest do ogrodów gdzie już rozplanowano rośliny, założono rabaty i trawniki jednak bez siatki trawnikowej w podłożu. Poza tym siatka w przeciwieństwie do pułapek na krety, różnego rodzaju odstraszaczy czy innych metod jest rozwiązaniem długoterminowym zapewniające ochronę trawnika przed kretem przez wiele lat.

 Siatka przeciw kretom poprzeczna działa na zasadzie zapory, poprzez którą szkodnik nie może dostać się na teren naszego ogrodu. Kratę przeciw kretom  należy wkopać pionowo dookoła całego naszego ogrodu na głębokość ok.  70-80cm, przy czym należy pamiętać, aby nad ziemią wystawało minimum  20cm siatki. Krety lub inne podziemne szkodniki nie będą w stanie przedostać się do ogrodu pod siatką gdyż są to już zbyt duże głębokości dla tego rodzaju zwierząt. Bardzo gęsta sieć o szerokości oczek zaledwie 16x16mm zapewnia, że nie przecisną się przez nią żadne krety czy nawet inne mniejsze szkodniki jak nornice.

 Siatka jest bardzo mocna i wytrzymała, dlatego będzie stanowić solidną barierę przeciw kretom. Krata zbudowana jest z drutu wykonanego z bardzo odpornej stali pokrytej warstwą ochronną cynku, który chroni metal przed korodowaniem. Bariera przeciw kretom dodatkowo powlekana jest warstwą z tworzywa PCV,  który zabezpiecza metal przed niekorzystnymi warunkami panującymi w  glebie. Dzięki temu siatka na krety jest całkowicie odporna na działanie  wilgoci, wpływ niskich temperatur oraz przemarzanie gruntu. Zwierzęta  nie będą w stanie jej przegryźć czy uszkodzić próbując dostać się do  ogrodu.
Wykorzystując tę siatkę możemy na wiele lat zapomnieć o problemie z kretem w ogrodzie.

Podstawowe parametry:
 
  • Dodatkowe informacje: siatka przeciw kretom do wkopywania dookoła ogrodu
  • Kolory: zielony
  • Materiał: stal ocynkowana powlekana PCV
  • Opakowanie: towar sprzedawanych w rolkach
  • Rozmiar: średnica oczek 16x16mm,  drut 1,2mm
  • wysokość 1m, długość 25mb

Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 5 dni roboczych !

Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści