Klatka dla królików z kotnikiem - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Klatka dla królików z kotnikiem

Jednostanowiskowa klatka dla królików z pełnym wyposażeniem. Klatka wykonana z solidnych materiałów, gwarantuje wysoką wytrzymałość. Zastosowanie specjalnych wzmocnień sprawia, że klatka posiada dużą stabilność. Całość zawiera pełne wyposażenie, co pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie hodowli.

W skład wyposażenia opisywanej klatki dla królików wchodzą kotnik, poidło butelkowe oraz karmidło zasypowe. Wszystkie te elementy, podobnie jak sama klatka dla królika, zostały wykonane z metalu ocynkowanego. Dzięki temu możemy mieć pewność, że żadne części składowe nie ulegną korozji.

Ponadto, spód klatki tworzy specjalny ruszt z tworzywa sztucznego, co daje nam pewność, że zwierzęta nie skaleczą się o żadne ostre krawędzie. Podobnie jak w innych modelach klatki hodowlanej dla królików, pomiot spada przez otwory w ruszcie bezpośrednio na wyjmowaną tacę, co pozwala na łatwe utrzymanie czystości.
Dodatkowo, załączone poidło butelkowe można w każdej chwili zdemontować i zainstalować własny system pojenia. Klatka z wyposażeniem dla królików dostarczana jest w złożonej formie.

Rozmiar: 100 x 50 cm !

Czas oczekiwania do 7 dni roboczych.

Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści