Klatka dla królików dwu stanowiskowa - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Klatka dla królików dwu stanowiskowa

Uniwersalna klatka dla królików przeznaczona do hodowli przydomowych i pół profesjonalnych. Wykonana z mocnej kraty stalowej ocynkowanej. Spód klatki stanowi ruszt listwowy zapewniający komfort i dobrostan utrzymywanych w klatce królików. Pod podłogą znajduje się taca na pomiot. Taca ta stanowi wysuwaną półkę która łatwo wyciągamy by wyrzucić nieczystości. Drzwiczki stanowi górna krata klatki co sprawia, iż podczas prac inwentarskich nie ma ryzyka ucieczki królików z klaki.

Klatka posiada 2 niezależne boksy o wymiarach 50x50cm i wysokości około 40cm każdy , w szczególnych przypadkach przegrodę można usunąć dzięki czemu możemy stworzyć jedno duże stanowisko o powierzchni pół metra kwadratowego. Klatka dedykowana jest dla ras królików średnich.

klatka z karmidłami zasypowymi - każdy boks ma oddzielne i niezależne karmidło zasypowe.

W każdym modelu zainstalowane są w zestawie poidła butelkowe metalowe na szynie oraz centralny paśnik drabinkowy na zielonkę, siano lub warzywa.
Klatki przygotowane są do zamocowania dedykowanych kotników zewnętrznych posiadają specjalne uchwyty oraz zasuwany otwór na bocznej ściance.
Klatki można piętrować jedna na drugiej i układać w segmenty przy użyciu specjalnych łączników.

Podstawowe parametry:
Materiał: Stal ocynkowana, ruszta listwowe z tworzywa PCV
Wysokość całkowita: ~65cm, głębokość: 50cm. szerokość: 100cm.
Wymiary bosku 50x50cm - wysokość boksu~40cm.

Czas oczekiwania do 7 dni roboczych.


Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści