Karmidło zasypowe dla królików z pokrywką - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Karmidło zasypowe dla królików z pokrywką

Akcesoria Hodowlane > Karmidła i Paśniki
 
Karmidło zasypowe dla królików jest montowane do ściany klatki. Zasobnik pokarmowy został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie metalowego kołnierza , który doskonale zabezpiecza krawędź komory przed obgryzaniem.

Karmidło na pasze jest uniwersalne przez co może być stosowane również w hodowlanych innych zwierząt.
 
Karmidło można w bardzo łatwy sposób zamocować za pomocą zaczepów. Pojemnik powinien zostać umieszczony w specjalnie wydzielonej części klatki, przez co komora zasypowa będzie znajdować się na zewnątrz boksu.
 
Niewątpliwą zaletą tego karmidła jest odporność na działanie środków czyszczących. Ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie w pokrywce zbiornika uchwytów na „kartę klatkową” na której to możemy dokonywać różnego rodzaju notatek hodowlanych.
 
Produkt ten zapewnia regularne i systematyczne podawanie paszy. Dzięki pokrywie, pokarm znajdujący się w zasobniku odcięty jest od różnego rodzaju zabrudzeń a także szkodników.
 
Karmnik posiada również specjalną sprężynę, dzięki której naciągniemy metalowy kołnierz a także dodatkowo mocujemy całość do klatki.

Podstawowe informacje:
  • Szerokość: 18 cm
  • Wysokość: 26 cm
  • Pojemność: 2,2 kg !

 
Zasypowe karmidło dla królików
Zasypowe karmidło dla królików
Zasypowe karmidło dla królików
Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści