Inkubator Mini Auto dla ptaków egzotycznych - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Inkubator Mini Auto dla ptaków egzotycznych

Egzotyka > Inkubatory
Inkubator Mini Advance AUTO jest niezwykle prosty w użyciu. Wbudowany cyfrowy wyświetlacz pozwala użytkownikowi na swobodną regulację temperatury i poziomu wilgoci odpowiednio do indywidualnych potrzeb.
Dostępny natychmiast
799,00 zł
Dodaj
Inkubator Mini Advance AUTO jest niezwykle prosty w użyciu. Wbudowany cyfrowy wyświetlacz pozwala użytkownikowi na swobodną regulację temperatury i poziomu wilgoci odpowiednio do indywidualnych potrzeb. Inkubator posiada bardzo czystą transporentną czaszę pozwalającą dokładnie zajrzeć do środka i obserwować co dzieje się z inkubowanymi jajkami. Inkubatory Brinsea serii Mini są jednymi z najczęściej kupowanych do szkół jak aparaty laboratoryjne.

Cyfrowy wyświetlacz pokazuje temperaturę inkubacji (w o C lub o F), a także ilość dni pozostała do końca inkubacji. Za właściwą cyrkulację powietrza w komorze z jajkami odpowiada wentylator, znajdujący się w pokrywie. Na stopień wilgoci wpływamy poprzez dolewanie wody do zbiorników umieszczonych na dnie inkubatora. W odróżnieniu do modelu Mini ECO obracanie jaj w trakcie procesu inkubacji, za pomocą urządzenie Mini Advance AUTO, jest w pełni automatyczne. Wszystko dzięki wbudowanemu silnikowi.

Inkubator Mini Advance AUTO jednorazowo pomieści ok. 7 sztuk jaj kurzych. Taca stabilizuje jajka, przez co chroni je przed uszkodzeniem. Dodatkową funkcją, której nie posiadał inkubator Mini ECO, jest opcja chłodzenia. Funkcja ta wyłącza grzałki inkubatora i alarm niskiej temperatury (utrzymuje wentylator) na wybrany przez użytkownika okres. Produkt objęty roczną gwarancją, którą można bezpłatnie przedłużyć na okres dodatkowych dwóch lat - szczegóły w dołączonej do inkubatora instrukcji.


Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 5 dni roboczych !

Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści