Inkubator lęgowy z silnikiem, automatyczny obrót jaj + klujnik - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Inkubator lęgowy z silnikiem, automatyczny obrót jaj + klujnik

Przepiórka > Inkubatory
Inkubator iBator Home AUTO to najnowsza generacja wylęgarki iBator HOME 60 - jednego z najbardziej niezawodnych i sprawdzonych inkubatorów w wylęgu kur, bażantów, kaczek czy drobiu ozdobnego.
Dostępny natychmiast
520,00 zł
Dodaj
Inkubator iBator Home AUTO to najnowsza generacja wylęgarki iBator HOME 60 - jednego z najbardziej niezawodnych i sprawdzonych inkubatorów w wylęgu kur, bażantów, kaczek czy drobiu ozdobnego.
Model iBator AUTO został rozbudowany o automatyczną tacę do obracania jaj, dzięki czemu inkubacja staje się praktycznie bezobsługowa. Taca mieści 41 sztuk jaj kurzych, kaczych lub bażancich. Nad prawidłowym przebiegiem wylęgu piskląt czuwa silnik, który stopniowo zmienia położenie jaj na automatycznej tacy. Jest to bardzo ważne gdyż zabezpiecza rozwijające się w jajkach zarodki przed przylepieniem się do ścian skorupki.

Wylęgarka do kur iBator Home AUTO posiada bardzo precyzyjny i niezawodny system regulowania temperatury. Elektroniczny termoregulator kontroluje prace grzałki i wentylatora zapewniając utrzymanie stałej temperatury i równomierny obieg powietrza w całej komorze lęgowej dla kur. Czujniki temperatury reagują na każde wahania i nie pozwalają na zbytnie przegrzanie lub wychłodzenie się jaj.
Kolejnym bardzo ważnym atutem automatycznego inkubatora do bażantów i drobiu ozdobnego jest zastosowanie zewnętrznego pojemnika na wodę. Dzięki temu można wygodnie uzupełniać wodę w kanalikach do regulacji wilgotności bez potrzeby zdejmowania pokrywy. Pozwala to sterować poziomem wilgotności w komorzę lęgowej poprzez regulowanie ilości wody w zbiorniku zewnętrznym.

Inkubator z tacą automatyczną do jaj kurzych wykonany został ze specjalnego termoodpornego tworzywa, wytrzymałego na działanie temperatury i zapewniający wysokiej jakości izolację cieplną. Obudowa nie odkształca się, jest odporna na uszkodzenia i bardzo łatwa do utrzymania w odpowiedniej czystości. Po każdym wylęgu inkubator wystarczy przetrzeć mokrą szmatką nasączoną środkiem dezynfekcyjnym Virkon S, aby kolejne pisklęta mogły się wykluwać w bezpiecznych i wolnych od bakterii i wirusów warunkach.

W skład zestawu wchodzi dodatkowa taca przeznaczona jako klujnik dla piskląt. Pisklęta na 3-5 dni przed planowanym terminem klucia obracają się w jajach aby przyjąć odpowiednią pozycję do klucia. Należy wtedy jaja przełożyć na dołączony do inkubatora klujnik gdzie młode będą mogły spokojnie przygotować się do wyjścia z jaja.

Podstawowe parametry:

*Pojemność jaj:41 sztuk jaj kurzych
*Dystrybucja ciepła: wymuszona - wentylator wolnoobrotowy
*Obracanie jaj:Automatyczne (przechylne)
*Kontrola temperatury: sterowanie elektroniczne: termoregulator z czujnikiem temperatury
*Kontrola wilgotności:regulowana ręcznie poprzez dolewanie wody do zbiornika
*Dodatkowe wyposażenie:w zestawie znajduje się klujnik do przełożenia jaj w ostatniej fazie inkubacji
*Kolory:żółty z przeźroczystą pokrywą
Materiał: tworzywo sztuczne odporne na działanie temperatury i wilgoci
*Moc:110 W
*Rozmiar:42x42x30cm
*Opakowanie:zestaw stanowi inkubator z automatyczną taca do obracania jaj oraz tacą do klucia się piskląt

Dodatkowe informacje:
*wymiar 42x42x30cm
*zasilanie: 230V
*moc grzałki: 110W
*średni zmierzony pobór mocy w okresie inkubacji: 55W
*automatyczna taca z silnikiem do obracania jaj o pojemności 41 szt jaj, kurzych, bażancich lub kaczych
*zewnętrzny zbiornik na wodę do regulacji wilgotności
*dodatkowa taca z podstawą w zestawie do wykluwania piskląt
*wykonany z tworzywa żaroodpornego, przeźroczyste wieko do obserwacji jaj w komorze

Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 5 dni roboczych !
Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści