Inkubator automatyczny Ikar 56 z Silnikiem - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Inkubator automatyczny Ikar 56 z Silnikiem

Przepiórka > Inkubatory
Inkubator iKar z automatycznym systemem obracania jaj. Oferowana wylęgarka posiada tacę na 56 jaj oraz silnik do automatycznego obrotu. Można zwiększyć pojemność inkubatora wyjmując tacę, jaja układa się wtedy na siatce i obraca ręcznie.

Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 5 dni roboczych !
Dostępny natychmiast
590,00 zł
Dodaj
Inkubator iKar z automatycznym systemem obracania jaj.  Oferowana wylęgarka posiada tacę na 56 jaj  oraz silnik do automatycznego obrotu. Można zwiększyć pojemność  inkubatora wyjmując tacę, jaja układa się wtedy na siatce i obraca  ręcznie. Do tacy pasują jaja od rozmiaru kurzego do bażanciego. Automatyczny inkubator iKar jest przeznaczony do hobbystycznego prowadzenia wylęgów.

Inkubator jest wykonany z tworzywa sztucznego dzięki czemu można  go łatwo czyścić i dezynfekować. Po każdym cyklu inkubacji urządzenie  powinno się zdezynfekować, najlepiej użyć do tego środka Virkon S. W górnej pokrywie jest zamontowana grzałka oraz wentylator,  który równomiernie rozprowadza ciepło w całym inkubatorze. Temperatura w  inkubatorze jest ustawiona fabrycznie na poziomie 37,8oC. Istnieje możliwość regulacji ciepła w zakresie 35-43oC za pomocą pilota który jest dostępny w ofercie naszego sklepu lub za pomocą aplikacji na smartfona dostępną w sklepie Google Play (wymagania: Smartfon z portem Irda, system Android). Na pokrywie inkubatora znajduje się wyświetlacz LED który pokazuje aktualny stan temperatury wewnątrz inkubatora.

Wilgotność w inkubatorze reguluje się manualnie poprzez  uzupełnianie wody w kanalikach umieszczonych w dolnej misie. Pomiaru  wilgotności można dokonywać za pomocą higrometru.

Inkubator automatyczny iKar świetnie sprawdza się do wylęgu popularnych gatunków drobiu. Automatyczne obracanie jaj jest wygodniejsze dla hodowcy i wpływa na wyższą skuteczność wylęgów. Do inkubatora dołączony jest przewodnik zawierający wskazówki dotyczące inkubacji.

Podstawowe parametry:
 
Materiał: tworzywo sztuczne
Zasilanie: 230 V
Pojemność jaj: Na tacy: 56 jaj, na siatce: 80 jaj jaj kurzych jaj kurzych
Dystrybucja ciepła: Wymuszona (wentylator umieszczony pośrodku inkubatora)
Obracanie jaj: Automatyczne (przechylne)
Kontrola temperatury: Fabrycznie zaprogramowana temperatura, możliwość dokupienia pilota do zmiany temperatury lub za pomocą aplikacji w telefonie
Kontrola wilgotności: Kontrola poprzez dozowanie odpowiedniej ilości wody w kanalikach, w podstawie urządzenia
Kolory: przezroczysta pokrywa, żółta podstawa
Rozmiar: [wys. x szer. x dł.] 19,5 x 46 x 46 cm
Opakowanie: sprzedawany na sztuki

Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 5 dni roboczych !
Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści