Domowy Inkubator, wylęgarka do jaj AUTOMATYCZNA z pilotem - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Domowy Inkubator, wylęgarka do jaj AUTOMATYCZNA z pilotem

Przepiórka > Inkubatory
Inkubator iKar-42/120 AUTO z automatyczną tacą do obracania jaj, to znakomity wybór dla każdego hodowcy drobiu. Inkubator został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, łatwego w czyszczeniu i dezynfekcji.
Dostępny natychmiast
560,00 zł
Dodaj
Inkubator iKar-42/120 AUTO z automatyczną tacą do obracania jaj, to znakomity wybór dla każdego hodowcy drobiu. Inkubator został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, łatwego w czyszczeniu i dezynfekcji. Inkubator ten doskonale sprawdza się do inkubacji jaj praktycznie każdego gatunku drobiu spotykanego w polskich hodowlach przydomowych.

Urządzenie wyposażone jest we wbudowany termistor, który odpowiada za utrzymanie stałej temperatury. Przy pomocy załączonego pilota można regulować temperaturę działania inkubatora (w zakresie od 35 - 43° C). Komunikaty ukazują się na wbudowanym wyświetlaczu LED. Za prawidłową wentylację inkubacji odpowiada wydajny wiatrak, znajdujący się w pokrywie urządzenia. Dzięki temu zachodzi stały przepływ świeżego powietrza.

Zastosowanie tacy, która automatycznie obraca jaja podczas procesu inkubacji, stanowi niezaprzeczalną zaletę tego modelu. Hodowca nie musi już pilnować oraz ręcznie doglądać inkubatora. Taca może pomieścić 42 jaja kurze lub nawet 120 jaj przepiórczych. W zestawie znajdują się wymienne przystawki (do jaj kurzych lub przepiórczych), które można bezproblemowo montować w zależności od preferencji użytkownika. Dodatkowym atutem opisywanej tacy jest to, że może pracować niezależnie od inkubatora.

Inkubator iKar42/120 AUTO stanowi świetne rozwiązanie dla każdego hodowcy, szukającego urządzenia do domowego i hobbystycznego zastosowania. Dla hodowcy, który ceni praktyczność, komfort działania a przede wszystkim skuteczność w lęgach.

Podstawowe parametry:
*Dystrybucja ciepła:Wymuszona (wentylator umieszczony pośrodku inkubatora)
*Obracanie jaj:Automatyczne (przechylne)
*Opcje dodatkowe obracania jaj:Taca automatycznie obracająca jaja zasilana jest niezależnie.
*Kontrola temperatury:Regulator cyfrowy z wyświetlaczem LED, regulacja temperatury programowana zdalnie za pomocą pilota w zakresie 35 - 43° C.
*Kontrola wilgotności:Kontrola poprzez dozowanie odpowiedniej ilości wody w kanalikach, w podstawie urządzenia
*Dodatkowe wyposażenie:Pilot, kabel zasilający, instrukcja obsługi w języku polskim z treściwym poradnikiem po tajnikach inkubacji, wymienne tacki do jaj (tacki na 42 jaja kurze lub 120 jaj przepiórczych)
*Kolory:przezroczysta pokrywa, żółta podstawa
*Materiał:wysokiej jakości tworzywo sztuczne z półtransparentną pokrywą
*Rozmiar:[wys. x szer. x dł.] 19,5 x 46 x 46 cm
*Opakowanie:karton

Produkt na zamówienie czas oczekiwania do 5 dni roboczych !Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści