Biosupervit 1 L witaminy - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Biosupervit 1 L witaminy

Biosupervit to zestaw witamin, aminokwasów i mikroelementów usprawniający procesy metaboliczne organizmu, poprawiający parametry produkcyjne i hodowlane. Mieszanka przyśpiesza wzrost zwierząt i poprawia wykorzystanie paszy. Przeciwdziała występowaniu niedoborowych chorób metabolicznych, normalizuje pracę wątroby, nerek, mięśni szkieletowych. Ogranicza skutki stresu i poprawia ogólną odporności zwierząt.

Wskazania:

Stosować w celu poprawy wyników tuczu i wskaźników produkcyjnych oraz przy słabej wylęgowości i zapładnialność jaj, osłabieniu piskląt, spadku nieśności. Pomocniczo: podczas kuracji chemioterapeutykami, w trakcie i po wystąpieniu chorób zakaźnych i pasożytniczych, przy zaburzeniach metabolizmu białek, tłuszczy, węglowodanów. Mieszankę zaleca się również podawać przy skarmianiu pasz ubogich w składniki odżywcze oraz w stanach zmniejszonego przyswajania składników odżywczych z paszy (biegunki, odwodnienie).

Biosupervit może służyć do wyrównania zaburzeń wchłaniania w pierwszych 2 tygodniach po wylęgu.

Dawkowanie:

Podawać po rozpuszczeniu w wodzie do picia, w ilości 1 litr mieszanki na 2000 litrów wody. Podawać, jako jedyne źródło wody przez całą dobę, najlepiej przez 5-7 dni.

W przypadku wyrównywania zaburzeń wchłaniania u drobiu stosować przez 2 pierwsze tyg. po wylęgu.

Przechowywanie: w temperaturze pokojowej w suchym miejscu

Termin ważności: 01.2019


Zapraszamy do zakupów !

Wysyłka gratis przy zakupie akcesoriów, dodatków paszowych za kwotę + 300 zł ! Promocja nie dotyczy wysyłki pasz i koncentratów.


Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści