ArioVital Biotyna+Cynk na sierść witaminy - Paszowy.pl

Przejdź do treści

ArioVital Biotyna+Cynk na sierść witaminy

Pies > Witaminy
Preparat witaminowo-mineralny w płynie z biotyną i cynkiem. Regularne podawanie suplementu zapewnia idealną kondycję sierści wszystkich ras psów o długim włosie.
Dostępny natychmiast
11,00 zł
Dodaj
Preparat witaminowo-mineralny w płynie z biotyną i cynkiem. Regularne podawanie suplementu zapewnia idealną kondycję sierści wszystkich ras psów o długim włosie.

Doskonałym wskaźnikiem stanu zdrowia psa jest wygląd jego skóry i sierści – dotyczy to przede wszystkim psów hodowlanych i wystawowych, ale także i psów domowych, których włos jest jedyna ochroną przed niesprzyjającymi warunkami środowiska i klimatu. U psów karmionych naturalnie oraz u psów wystawowych najczęstszym brakiem żywieniowym jest niedostatek cynku i witaminy H, co natychmiast odbija się na kondycji sierści. Dlatego właśnie TROUW NUTRITION, pod nadzorem lekarzy weterynarii, opracowało preparat uzupełniający owe niedobory, zawierający cynk w idealnie przyswajalnej formie chelatów oraz stosunkowo dużą ilość trudno dostępnej w naturze witaminy H (biotyny), mającej zasadnicze znaczenie dla gęstości i jakości włosa psa.

Ze względu na trudności w należytym dawkowaniu proszku czy tabletek preparat opracowany został w łatwej w podawaniu i smacznej formie płynnej, dodawanej do codziennych posiłków zwierzęcia. Wysoka koncentracja substancji czynnych sprawia, że preparat działa błyskawicznie, także u psów, gdzie stan skóry i włosa rozstrzyga o wyglądzie zwierzęcia – znaczącą poprawę widać już po 10 dniach stosowania. Regularne podawanie suplementu zapewnia idealną kondycję sierści wszystkich ras psów o długim włosie, poprawiając długość, sprężystość i kolor szaty zwierzęcia.

Skład: (w 1 litrze preparatu)

czynna biologicznie witamina H (biotyna) - 51408mcg
cynk (postać związków chelatynowych) - 36720mg

Dawkowanie: 2,5ml na 10kg wagi zwierzęcia dziennie, wraz z posiłkiem. Po czterech tygodniach regularnego podawania należy zrobić co najmniej dwutygodniowa przerwę w kuracji.
Wysyłka gratis przy zakupie akcesoriów, dodatków paszowych za kwotę + 300 zł ! Promocja nie dotyczy wysyłki pasz i koncentratów.

Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści