Amivit Królik 500 ml - witaminy dla królików - Paszowy.pl

Przejdź do treści

Amivit Królik 500 ml - witaminy dla królików

Benefeed
Wysoce skuteczna porcja aminokwasów i witamin !

AMIVIT zawiera specyficzny kompleks witamin, aminokwasów i innych  substancji, uwzględniający indywidualne potrzeby królików. Wszystkie  substancje aktywne są w formie, która zapewnia maksymalną skuteczność  każdej z nich w taki sposób, aby doszło do zrównoważenia poziomu  poszczególnych aminokwasów i witamin w organizmie.

Optymalny poziom aminokwasów i witamin w organizmie jest między innymi  absolutnie niezbędnym warunkiem wysokich zdolności obronnych i  odporności organizmu, np. na infekcje i choroby wirusowe. U zwierząt  użytkowych eliminowane są też negatywne następstwa spadku użytkowości z  powodu obniżonego poziomu witamin w organizmie..

AMIVIT stosuje się przede wszystkim w sytuacjach związanych ze stresem,  przy problemach zdrowotnych i w ich zapobieganiu, przy ryzyku infekcji,  niedoborze witamin lub aminokwasów zimą, nieprawidłowym odżywianiu itp.  Preparat wspomaga szybką regenerację organizmu po chorobach, zaleca się  także podawanie samicom w okresie ciąży oraz młodym w okresie wzrostu..

Wysoką skuteczność preparatu zapewnia specjalna technologia produkcji,  wykorzystująca otoczkowanie do ochrony substancji aktywnych przed  degradacją w żołądku i przewodzie trawiennym. Ta ochronna osłona  (otoczka) jest stopniowo rozpuszczana, aż dochodzi do całkowitego  uwolnienia substancji czynnej w organizmie w stanie jej najwyższej  skuteczności..

Znaczącą korzyścią wynikającą z zastosowania tej technologii jest fakt,  że w rozworze powstaje specjalna nośna i izolacyjna gąbczasta  mikrostruktura, która zapobiega przyleganiu witamin do ścian instalacji z  wodą do pojenia oraz w poidłach. Pozwala to wyeliminować groźbę  namnożenia się niepożądanych organizmów na tych pozostałościach i ich  następne roznoszenie w całej instalacji z wodą do pojenia do wszystkich  zwierząt, jak często zdarza się przy zastosowaniu standardowej płynnej,  olejowej formy witamin.

Skład:
  • witaminy
  • aminokwasy
  • substancje naturalne, ekstrakt z ziół
  • uzdatniona woda pitna

Instrukcja podawania preparatu:

Podaje się 3x w tygodniu w ilości 10 ml na 1 litr wody do pojenia, okres podawania zależy od potrzeb.

Preparat można łączyć i podawać jednocześnie z jakimkolwiek wyrobem  marki BENEFEED®. Lista tych wyrobów znajduje się poniżej na tej stronie,  jest tu jednak podane tylko jeden rodzaj opakowania każdego wyrobu.  Inne opakowania znajdują się w odpowiedniej kategorii produktów.

Przechowywanie:

Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w oryginalnie zamkniętych  opakowaniach. Po otwarciu należy stopniowo zużyć, wyrób nie nadaje się  do długotrwałego przechowywania. Lekki osad pochodzi z zawartych w  produkcie substancji naturalnych i nie stanowi wady wyrobu.

Opakowanie 500 ml !


18,00 zł
Dodaj
Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści