ACIDOMID królik 5 L przeciw kokcydiozie - Paszowy.pl

Przejdź do treści

ACIDOMID królik 5 L przeciw kokcydiozie

Skuteczne zapobieganie mnożeniu się niepożądanych bakterii i kokcydii

ACIDOMID® jednak nie jest lekiem, nie zawiera też  kokcydiostatyków i  nie pozostawia dzięki temu resztek (residuów) w  organizmie. Nie ma  także terminu ochronnego.

ACIDOMID® zawiera komplet wszystkich kwasów  organicznych ważnych w  procesie trawienia i wchłaniania. Kwasy  organiczne zakwaszają wodę  przeznaczoną do pojenia, skutecznie ją także  konserwują i stabilizują. W  ten sposób wyraźnie ogranicza się mnożenie  bakterii patogennych i  pleśni w wodzie do pojenia, poidłach i w  instalacjach z wodą do  pojenia. Kwasy organiczne są lekkostrawne, w  organizmie są dodatkowo  wykorzystywane jako źródło energii. Kwasy  organiczne redukują także  dolegliwości przewodu trawiennego i poprawiają  strawność białek.

ACIDOMID® dzięki substancjom o charakterze  naturalnym ograniczają  mnożenie się pasożytów wewnątrzkomórkowych, na  przykład kokcydii. W  celu uzyskania maksymalnego efektu należy jednak  regularnie dodawać do  wody do pojenia, kiedykolwiek ją zmieniamy.

ACIDOMID® jako jedyny preparat w swoim  rodzaju na rynku zawiera  zrównoważony stosunek pierwiastków  elektrolitycznych wspomagających  skuteczność poszczególnych składników  aktywnych wyrobu. Elektrolity  przyspieszają i zwiększają przechodzenie  substancji czynnych przez  błonę komórkową do wnętrza komórki.

Skład:
  • Substancje mineralne, elektrolity
  • kwas (mrówkowy, propionowy, mlekowy, octowy, cytrynowy, ...)
  • witaminy
  • substancje naturalne, ekstrakt z ziół
  • uzdatniona woda pitna
   

Instrukcja podawania preparatu:
Podaje się w ilości 10 ml na 1 litr wody do pojenia  przez cały rok.  Przez pierwsze 2-3 dni na początku podawania preparatu  zaleca się  stosowanie połowy dawki (0,5% tzn. 5 ml na 1 litr wody do  pojenia).
Preparat można łączyć i podawać jednocześnie z jakimkolwiek wyrobem  marki BENEFEED®.  Lista tych wyrobów znajduje się poniżej na tej  stronie, jest tu jednak  podane tylko jeden rodzaj opakowania każdego  wyrobu. Inne opakowania  znajdują się w odpowiedniej kategorii  produktów.

Przechowywanie:
Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w oryginalnie  zamkniętych  opakowaniach. Po otwarciu należy stopniowo zużyć, wyrób nie  nadaje się  do długotrwałego przechowywania. Lekki osad pochodzi z  zawartych w  produkcie substancji naturalnych i nie stanowi wady wyrobu.


Promocje

paszowy.pl
Masz pytania ?
505-103-005
600-873-069
Wróć do spisu treści